Wpis z mikrobloga

O luju, ale mega program w telewizji na TTV, specjalnie dla was #przegryw

Program nazywa się "Wyjadacze". Atencyjna, płodna Julka, określająca się jako "soszal ekspertka" (XD) ma za zadanie zrobić z turbo przegrywa gościa, który będzie w stanie wyrywać laseczki. Oglądam sobie to na kacu i nie dowierzam XD Chyba reżyser tego programu czyta regularnie wasz tag na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Michał jest przegrywem mieszkającym w jakiejś klitce w piwnicy. Na co dzień pracuje w kiosku i marzy o tym, by mieć dziewczynę. Jak na razie na początku został zabrany na siłownie, gdzie trafił pod skrzydła innej Julki, trenerki personalnej. Dostał zadanie zagadania do jakiejś samicy podczas ćwiczeń, gdzie obie Julki kręciły sobie z niego bekę. Siedzę i oglądam na kacu z dziewczyną i jak poznał tę Julkę na samym początku, to powiedziała "On się chyba zesika zaraz" XD

A teraz jest na badaniu wykrywaczem kłamstw, gdzie pytają go o jego wstydliwe doświadczenia z kobietami. Program będzie trwać jeszcze trochę, także Julka ma pełne pole popisu do swojego "soszal ekspertymentu", który ma z Anona zrobić potężnego Chada.

//Edit: Właśnie chcą mu zrobić tautaż, chłop aż spocony jest XD
A, zapomniałem dodać, że na tej siłowni to zagadał do laski, po czym ćwicząc po niej zdjął kilkanaście kg z ciężaru, bo on jest słabszy. Owa samica wysłała go jeszcze po obciążenia i wodę, a Mirek posłusznie wykonywał polecenia xD Julka z trenerką personalną przyglądające się z boku były mega zachwycone, jak sobie radzi

Zdjęcie z odcinka wyszuakne w Google

#stulejacontent #tinder #randkujzwykopem #randki #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #heheszki
S.....y - O luju, ale mega program w telewizji na TTV, specjalnie dla was #przegryw
...

źródło: comment_1633259074NZMNtp09AKeG65OeuphPUF.jpg

Pobierz
  • 103
via Wykop Mobilny (Android)
  • 321
@Sok_Mandarynkowy: oglądałem to dziś. Daleko, a nawet bardzo daleko mi do przegrywa, ale nie mogłem uwierzyć jak można tak się pastwić nad typem pod pozorem chęci niesienia pomocy. To trochę jak te pindy co rzucały w dzieci imigrantów czekoladkami, żeby im zrobić lepsze zdjęcie.
W ogóle to, że ta tępa #!$%@? zajechała pp niego pożyczonym porsche i mu mówi, żeby się przejechał (na fotelu pasażera) to może zachce mieć prawo jazdy.
@Sok_Mandarynkowy i powiedzcie mi czym różni się taki program od filmików na YouTube, które nagrywane są jedynie dla nabijania wyświetleń kosztem nieświadomych ludzi? Na myśl przychodzi mi filmik"kamerzysty" gdzie naśmiewali się z niepełnosprawnego chłopaka. Tutaj jak jest? Powiedzcie mi kto normalny pójdzie do programu telewizyjnego żeby mu znaleźli dziewczynę? Jeszcze wiadomo że sceny będą wycięte i zmontowane tak żaby zrobić z ciebie większą sierotę niż jesteś i jedynie dla tego żeby program
@Sok_Mandarynkowy: dla mnie to jest jakiś scam. Nie uwierzę że jakiś przegryw z problemami sam z własnej woli zgłosiłby się do takiego programu będącego w rzeczywistości normicką "lożą-szyderców" do śmiechów z "gorszych od siebie". Nawet za grube hajsy, a raczej mu dużo nie zapłacili.

Idę o zakład że to jakiś "aktor" wybrany z tych publicznych kastingów organizowanych na potrzeby paradokumentów. Tam zgłaszają się dziesiątki tysięcy osób, oni ich sobie katalogują, a
@Sok_Mandarynkowy: ciekawe na czym sie skończy xD Pewnie każą tej sierocie kupić modne ubrania za całą wyplatę a potem żreć kamienie przez miesiąc xd

No cóż Polsat miał "Chłopaków do wzięcia" gdzie toczyli beke z bezzębnych chłopaków ze wsi to TVN postanowił nie być gorszy i przebić to gówno xD Jak dobrze że jeszcze istnieją programy "Mój nowy dom" to chociaż biednej rodzinie remont zrobią za kilkanaście tysięcy albo takie "1
  • 24
@Sok_Mandarynkowy
@Falentine
@olaf_wolominski
@Nizax
@resuf
Ale jak kamerysta wziął do programu #!$%@? (ktory okazał się niepelnosprawnym o czym prawdopodobnie nie wiedział) to hurr durr wiezienie 25 lat. Kręccie teraz afere ze producenta tego gówna do paki za manipulowanie niedorobionego goscia i wykorzystywaniem jego nieosiągalnych marzen do stworzenia bekowego show z jego osoby xD
@bejdok no tak jak z kamerzystą tylko oni tutaj wiedza ze mają do czynienia z nieogarem i w biały
@Sok_Mandarynkowy: Ja #!$%@?ę to jest jakiś program gdzie pastwią się nad ludźmi obu płci.
Poniżej filmik z jakąś dziewczyną. Jej potrzebny jest dentysta, fryzjerka, stylistka a nie wykrywacz kłamstw. Widać, że dziewczyna ma bardzo niskie poczucie własnej wartości i mocno ją to blokuje - i oni tam #!$%@?ą jeszcze benzyny do tego pożaru takimi akcjami.

Tu jeszcze jej każą tańczyć zmysłowo: https://youtu.be/letLrV5d7GM
Przecież ona #!$%@? nigdy nie dojdzie do momentu kiedy
CyfrowyD - @Sok_Mandarynkowy: Ja #!$%@?ę to jest jakiś program gdzie pastwią się nad ...