Wpis z mikrobloga

Wczoraj cały dzień spędziłem w damskim towarzystwie i dziewczyny chyba zapomniały, że tam z nimi jestem, więc powiem wam, że #rozowepaski to #p0lka, dno i 1000 km mułu. Mam dla was złe wieści #normictwo jeśli myślicie, że jesteście 2, lub 3 to dodajcie jeszcze z 6, jeśliyślicie, że wasza różowa jest wam wierna, to lepiej zaopatrzcie się w to i uważajcie na niskie sufity i gdy przechodzicie przez drzwi, jeśli myślicie, że wasza różowa jest z wami szczera i nie obrabia wam dupy ze swoimi koleżankami wygadując i śmiejąc się z najwrażliwszych tematów... to ja #!$%@?, lepiej od razu się zastrzelcie.
Bez kitu po wczorajszym dniu mam ochotę #!$%@?ć na pustynie i tam dożyć reszty mojego życia jako pustelnik z dala od bab.
#takaprawda #przegryw #redpill #blackpill #zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow

J.....y - Wczoraj cały dzień spędziłem w damskim towarzystwie i dziewczyny chyba zapo...

źródło: comment_16332487118Zsab6OdSN97UnfAotAqR9.jpg

Pobierz
  • 116
@KoninaBeZiomeczka: Jep i mnie to przeraża, nie ukrywam tego. Kobiety są reaktywne, kontekstowe. Widziałem kobietę która bała się dotyku obcych facetów, mroziła się, nie udawała widziałem jej mowę ciała. Nie przeszkodziło jej to w sypianiu z losowym typem (ONS) i relacji FWB. Jakim cudem to jest możliwe? Nawet jej się zapytałem. W sumie to sama nie wiedziała.

W PUA mówi się o tym od lat, bo podrywacze te zachowanie widzą bardzo
@LateNever: Każdy jest reaktywny. Mam kumpla który cale swoje poczucie własnej wartości opiera na czynnikach zewnętrznych. Sobie wyobraź jakie ma #!$%@? jazdy emocjonalne... Przy różnych osobach zachowujesz się w różny sposób. Taka anty-laska jak czuje jakiś pociąg do typa nagle jest otwarta i robi z nim #!$%@? rzeczy. To norma. Masz znajomych przy których powiesz jakiś żart a przy innych już nie. Trzeba pamiętać że nasze zachowanie określa to jak inni
Araby chcą kontrolować seksualność bo zobacz co teraz się dzieje. Faceci mają kruche ego i każdy chce być tym pierwszym, tym najlepszym. I dlatego teraz mamy taki wysyp inceli i ruchu przeciw kobietom bo się okazuje że one też lubią się ruchać i do tego mają lepszy wybór. A oni nie mogą sprostać oczekiwaniom kobiet.


@KoninaBeZiomeczka: ja #!$%@?, nie wiedziałem, że są ludzie, którzy dalej myślą, że jak facet nie chce
Faceci mają kruche ego i każdy chce być tym pierwszym, tym najlepszym. I dlatego teraz mamy taki wysyp inceli i ruchu przeciw kobietom bo się okazuje że one też lubią się ruchać i do tego mają lepszy wybór. A oni nie mogą sprostać oczekiwaniom kobiet.


@KoninaBeZiomeczka: Jep to prawda, ale też warto wspomnieć o tym, że facet nie wiedział przez 99,99% czasu istnienia naszego gatunku czy jego dziecko jest jego. Dlatego
LateNever - > Faceci mają kruche ego i każdy chce być tym pierwszym, tym najlepszym. ...

źródło: comment_1633260311r3gtaxaNp92YC8gxKICdPr.jpg

Pobierz
@LateNever: Badania pokazują że kobiety zdradzają tak często jak mężczyźni. Faceci jako posiadający większą siłę fizyczną i to, że organizowali społeczeństwo chcieli mieć jasność co do "pewności" związków. Teraz kobiety nie potrzebują tak mężczyzn. Są samodzielne także nie mają problemu żeby realizować swoje fantazje. Do rewolucji seksualnej dużo facetów myślało że są dobrzy w łóżku. A debile nie wiedzieli nawet gdzie jest łechtaczka. Czy w przeszłości chodziło tylko o ojcostwo i
Teraz kobiety nie potrzebują tak mężczyzn. Są samodzielne także nie mają problemu żeby realizować swoje fantazje.


@KoninaBeZiomeczka: Moim zdaniem to jest iluzja. W sensie zawody kluczowe do działania społeczeństwa i tak wykonują głównie faceci. Kobiety to edukacja, psychologia, państwo i te sprawy. Z racji rozwoju technologicznego państwo zrobiło ciekawy myk bo kolektywnie opodatkowuje facetów a następnie redystrybuuje dobra tak, że kobiety defacto są niby niezależne, ale stały się zależne od państwa.
@LateNever: Może i iluzja, bo faktycznie kobiety mają dobre wsparcie od państwa. Ale sporo kobiet robi też w korpo. Mimo wszystko kobiety potrafią zarabiać na siebie, choćby pokazywaniem dupy na onlyfans także niezależność posiadają. Z pokłosiem wojny celne spostrzeżenie, nie myślałem o tym w ten sposób.

100% zgoda, jak czytałem stary testament to naprawdę byłem zaskoczony poziomem przemocy. Tam nie było czasu i możliwości na #!$%@? się z prostymi problemami jak
@KoninaBeZiomeczka:

No właśnie. Tam laska zdradziła cennego członka społeczeństwa to żeby społeczność go nie straciło przez jakieś jego problemy z utratą poczucia własnej wartości po prostu nazywano ją #!$%@?ą i wymierzano karę - pozbycie się ze społeczeństwa. I ziomek wracał do życia.

Nasi przodkowie rozumieli po prostu jak ważne jest by samiec beta miał seks. Faceci bez seksu, związku przestają pracować, wycofują się z życia społecznego. Inżynierowie, naukowcy, robotnicy wykwalifikowani to
@Jestembogaty: zdradzę Ci jeszcze jeden sekret: każda z tych co przyznała się do ons czy fwb czy zdrady itd jak tylko jej nie będize w towarzystwie to ją zjadą z góry na dół jaką jest szmatą i #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest dno i metr mułu, ale na dobrą sprawę to ja nei wiem co Ty widzisz w tym strasznego - śmieją się z frajerów
W męskim towarzystwie


@Wrzud: *w twoim towarzystwie

Nigdy z kolegami nawet jak ktoś zaliczał dziewczyny, których nei traktowało się serio, nikt nie dzielił się wrażeniami która obciąga dobrze, a która źle, bo o takich rzeczach się nie mówi. Również nie mam przyjaciół którzy zdradzają partnerki bo takich #!$%@?ów we własnych otoczeniu mi nie potrzeba.

Więc skoro masz przyjaciół, którzy sa takim samym ludzkim ścierwem jak te dziewczyny z postu opa, pozbawionymi
Kwestia kultury, te po prostu jej nie mają i mówią o tym wprost, tak jak są faceci co będą opowiadać o dziewczynach, że jest głupia czy gruba czy kiepska w łóżku, a są tacy co zachowają to dla siebie, nawet jak tak pomyślą.


@JimNH777: To jest kultura? To ja już wolę puszczalskie laski i gości którzy gadają o ruchaniu, niż fałszywe, pruderyjne środowisko które #!$%@? się "kulturą" a zachowują się jak
coraz więcej facetów wycofuje się z społeczeństwa, nie chcą pracować.


@LateNever: Czasami też się zadłużają żeby zwiększyć swój status społeczny. Teraz chłopacy kończący studia którzy nie zaznali życia studenckiego (bo pewnie po prostu wyglądają normalnie/przeciętnie. Inna sprawa, że dziewczyny w ich wieku mogą sobie teraz wybierać bogatych kolesi więc która będzie chciała być z biednym studentem?) liczą że odbiją to sobie gdy zaczną dobrze zarabiać, ale pensje po wejściu na rynek