Wpis z mikrobloga

Wczoraj cały dzień spędziłem w damskim towarzystwie i dziewczyny chyba zapomniały, że tam z nimi jestem, więc powiem wam, że #rozowepaski to #p0lka, dno i 1000 km mułu. Mam dla was złe wieści #normictwo jeśli myślicie, że jesteście 2, lub 3 to dodajcie jeszcze z 6, jeśliyślicie, że wasza różowa jest wam wierna, to lepiej zaopatrzcie się w to i uważajcie na niskie sufity i gdy przechodzicie przez drzwi, jeśli myślicie, że wasza różowa jest z wami szczera i nie obrabia wam dupy ze swoimi koleżankami wygadując i śmiejąc się z najwrażliwszych tematów... to ja #!$%@?, lepiej od razu się zastrzelcie.
Bez kitu po wczorajszym dniu mam ochotę #!$%@?ć na pustynie i tam dożyć reszty mojego życia jako pustelnik z dala od bab.
#takaprawda #przegryw #redpill #blackpill #zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow

Pobierz J.....y - Wczoraj cały dzień spędziłem w damskim towarzystwie i dziewczyny chyba zapo...
źródło: comment_16332487118Zsab6OdSN97UnfAotAqR9.jpg
  • 116
W jakim towarzystwie niby mężczyźni rozmawiają o kobietach? Pytam poważnie, w jakimkolwiek męskim towarzystwie w którym uczestniczyłem nigdy nie rozmawiał nikt o kobietach bo zazwyczaj ludzie spotykają się nie na plotki ale żeby komuś pomóc, gdzieś się wybrać, coś zrobić. Nawet jak spotyka się męskie grono w jakiś bardziej przyziemny dzień to zazwyczaj się mówi albo o zwykłym życiu a tu choroba a tam zarobki a gdzie indziej pogadanie o pogodzie i
@Jestembogaty nie wiem skąd ty takich ludzi bierzesz, ale na pewno nie są to dobre osoby to towarzystwa, a twoje generalizowanie jest glupie, raczej nie chciałabym mieć takich koleżanek i żadna inna normalna dziewczyna jak kocha swojego faceta to go nie obgaduje na forum, owszem każdy się chwali dobrym seksem jak wypije, faceci robią to samo, ale wyśmiewanie jest poniżej godności i z miłości nikt tego nie zrobi, trochę wali mi to
Trochę tak. Rewolucja jest pokłosiem drugiej wojny światowej, dużooo facetów poumierało, kobiety musiały iść do pracy by utrzymać system, a grupa facetów która przeżyła przyzwoliła na rewolucje bo chcieli mieć więcej seksu. Tylko populacja szybko się odnowiła i teraz masz problem bo jest więcej facetów niż kobiet (w wieku produkcyjnym).


@LateNever:

Takie zjawiska kiedyś następowały cykliczne, bo mężczyźni co jakiś czas ginęli w większej liczbie na wojnach.
Obecna rewolucja końca lat
Pobierz Akwinata - > Trochę tak. Rewolucja jest pokłosiem drugiej wojny światowej, dużooo fac...
źródło: comment_16332954635NMOYqdU5WI7fyhSTvMIxE.jpg
Przesadzacie. Przeciętna kobieta ma od 20 do 30 partnerów do 25-30 roku życia. To nie jest przecież tak dużo. Nie ma co zaglądać kobietom do łóżka, przecież ilość partnerów nie ma znaczenia na przyszłe związki! Nie można ich oceniać za przeszłośc. A i pamiętajcie, o przeszłość kobiety pytać nie wolno, ale sami macie się tłumaczyć i jak raz chociaż byliście u prostytutki to jesteście skreśleni.
Pobierz Pozytywny_gosc - Przesadzacie. Przeciętna kobieta ma od 20 do 30 partnerów do 25-30 r...
źródło: comment_1633296301mt78VjiZOjfsClGoq2jPYT.jpg
@Pozytywny_gosc: Skąd te dane wytrzasnąłeś? Incelski instytut danych z dupy? @strike_lucky: Przecież ja tu nigdzie nie napisałem czegoś takiego ze to niemożliwe xD Jak dla mnie to takich dziewczyn jest najwięcej. Zresztą to jest takie #!$%@?, bo co to zmienia że się ruchała z 4 typami do 25 roku życia, czy też z 15. Wiadomo, faceci nie chcą mocno przeruchanej, ale w kontekście budowania związku to może być nawet plus.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KoninaBeZiomeczka: jest udowodnione że kobiecie (, facet raczej też) po dużej ilości partnerów trudniej stworzyć stały związek, być wierną

https://youtu.be/F3VF8LJIWho

Widzę to po sobie , bo jak spotykałem się z dziewicą, ona bardzo poważnie do tego podchodziła, mimo że jeszcze nie wiedziała co i jak

Z kolei gdy spotykałem się na sam seks z taką która chciała się zabawić, bardzo zimnie do tego podchodziła, po prostu byłem dla niej jednym z
@strike_lucky: Te badania to jest #!$%@?. Ten gościu nawet nie gada gdzie były robione, pewnie USA gdzie panuje inna obyczajowość. Jak laska udaje cnotke a wcześniej #!$%@?ła się na ONS'ach i daje "kandydatowi na chłopaka" po 2 miesiącach to coś jest nie tak albo z nim, albo z jej podejściem. Jak trafi się świadoma kobieta to będzie to miała w piździe że wyjdzie na łatwą. Da dupy na 2 randce bo