Wpis z mikrobloga

Zrobiłem kiedyś piękny render twarzy mojego brata (zdjęcie tylko dla przykładu bo oryginał gdzieś się zapodział). Oczywiście postanowiłem pochwalić się najbliższym moim osiągnięciem. Rodzice powiedzieli coś w stylu "fajne, ale chodź już na obiad". Ciotka natomiast mnie srogo opierdzieliła mówiąc bym to natychmiast wykasował z komputera. Dowiedziałem się, że brat tutaj wygląda jakby był chory lub upośledzony oraz że te moje zabawy sprowadzą na rodzinę chorobę.
Nie wiedziałem, że zabawa Blenderem może prowadzić do takich konsekwencji. Nie ma żartów z grafiką 3D xd. #zalesie #blender #grafika #grafika3d #grafikakomputerowa #programista15k
kurcik777 - Zrobiłem kiedyś piękny render twarzy mojego brata (zdjęcie tylko dla przy...

źródło: comment_1632939933fWYVUOqWfcQtEjfZlLRG79.jpg

Pobierz
  • 77
"fajne, ale chodź już na obiad"


@kurcik777: o gurwa. jakbym swoją matke słyszała. kiedyś jarałam się fotografią i pstrykałam sobie jakieś zdjęcia. i zrobiłam kilka, z których byłam dumna i chciałam się pochwalić mamie. to cały dzień nie miała czasu bo obiad, bo odkurzanie, bo nowy odcinek serialu. w końcu siadła i zobaczyła - skomentowała 'no ładne. jutro na obiad będą gołąbki, pasuje?' pamiętam jak bardzo mnie to zgasilo wtedy
  • 126
@underneath mój 3 latek nawet jak namaluje parę kresek na kartce to go zawsze nachwale i wycałuję, dlatego codziennie przynosi mi nowe rysunki i mówi, że to specjalnie dla mnie. Już w takim dziecku widać, że słowa otuchy zachęcają go do dalszej pracy. Takich historii jak Twoje jest mnóstwo, dlatego staram się wyciągać z nich wnioski i mam nadzieję, że uda mi się go zawsze wspierać i zachęcać do dalszych działań. A