Wpis z mikrobloga

  • 1613
Zrobiłem kiedyś piękny render twarzy mojego brata (zdjęcie tylko dla przykładu bo oryginał gdzieś się zapodział). Oczywiście postanowiłem pochwalić się najbliższym moim osiągnięciem. Rodzice powiedzieli coś w stylu "fajne, ale chodź już na obiad". Ciotka natomiast mnie srogo opierdzieliła mówiąc bym to natychmiast wykasował z komputera. Dowiedziałem się, że brat tutaj wygląda jakby był chory lub upośledzony oraz że te moje zabawy sprowadzą na rodzinę chorobę.
Nie wiedziałem, że zabawa Blenderem może prowadzić do takich konsekwencji. Nie ma żartów z grafiką 3D xd. #zalesie #blender #grafika #grafika3d #grafikakomputerowa #programista15k
kurcik777 - Zrobiłem kiedyś piękny render twarzy mojego brata (zdjęcie tylko dla przy...

źródło: comment_1632939933fWYVUOqWfcQtEjfZlLRG79.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@kurcik777: Rodzina, nawet najbliższa ma srogo #!$%@? na nasze umiejętności, tak to wygląda w praktyce. Ale "nic nie umiesz" bo nie potrafisz naprawić bojlera sam.
  • Odpowiedz
że te moje zabawy sprowadzą na rodzinę chorob


@kurcik777: naród niby od 1000 lat chrześcijański i w cywilizacji europejskiej, a tu ciągle takie zabobony się zdarzają.
Niczym wierzenia indian z lasów deszczowych, że jak ktoś robi zdjęcie aparatem to kradnie duszę...
  • Odpowiedz
@underneath: takie prawdziwe ( ͡° ʖ̯ ͡°) u mnie było jeszcze żebym przestał się pierdołami zajmować i się lepiej pouczył, co to za trója z niemieckiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kurcik777: to nieźle wsparcie rodziców. Zapewne to jedni z tych którzy musieli zrobić dziecko bo im tak kazali, ale zapomnieli że po wypluciu z siebie bachora trzeba się jeszcze nim zająć przez następne plus minus 20 lat. Współczuję braku zainteresowania rodziny, to po prostu przykre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Zrobiłem kiedyś piękny render twarzy mojego brata (zdjęcie tylko dla przykładu bo oryginał gdzieś się zapodział).


@kurcik777: a xx osób napisało komentarz odnośnie wyglądu twojego brata xD Co jest z tymi ludźmi?
  • Odpowiedz
@kurcik777: A słyszałeś, że bawiąc się na wózku inwalidzkim, albo kulami, można się #!$%@? nabawić problemów z chodzeniem, albo magicznie noge połamać, według mojej babki? Tak Cię przestrzegam tylko.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mishkaa:

Z najbardziej #!$%@? przesądów pamietam ten, żeby nie kłaść butów na stół, bo będą niewygodne + coś o nieszczęściu, że to sprowadza XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Ka4az: eee no na temat przesądów to ja mogę artykuł napisać xD jeszcze z dobrych to pamiętam jak ojciec opowiada że nie wolno w Wielki Piątek pracować w ogrodzie, ogólnie kopać w ziemi. Jak sąsiad wziął się za pracę w ogrodzie w WP i po tygodniu mu teść zmarł, to ojciec cały dzień chodzil i tylko: A NIE MÓWIŁEM! Xd
  • Odpowiedz
@kurcik777 W podstawówce dzieciaki na halloween zaczęły się przemalowywać itp. Ja będąc kreatywnym dzieciakiem #!$%@?łem z pomocą ziomków takie malowanko ryjca, że wyglądałem jakbym wpadł pod samochód, siniaki z proszku z kredek bambino, fake rozcięcia z kleju do papieru w sztyfcie, krew z zaschnietych farb itp, wyglądało to mega zajebiście, z tego co pamiętam nawet nauczycielki chwaliły to jak bardzo autentycznie ten "makijaż" wyglądał. Byłem z siebie turbo dumny, wróciłem do
  • Odpowiedz