Wpis z mikrobloga

Kolejny serial odhaczony, 136 odcinków w jakieś 2 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sezon pierwszy zdecydowanie najlepszy, głównie przez szok wywołany nagłym zwrotem akcji.


Sezon drugi - w miarę ciekawy ale potem się zepsuł.
Sezon trzeci - przynudzał ale w końcu się go pozbyli. Jedyny pozytyw to pojawienie się najpotężniejszej postaci wśród agentów.
Sezon czwarty - no no, muszę powiedzieć, wstawienie tej postaci, która pokonałaby w pojedynkę Avengersów całkiem całkiem, zwłaszcza dla jej fanów ( ͡ ͜ʖ ͡) Oczywiście trzeba było nią ostrożnie operować aby nie zakończyło zbyt szybko sezonu. Nudne ponad 10 ostatnich odcinków, jedynie końcówka uratowała.
Sezon piąty - z początku byłem wkurzony ale ostatecznie poszło dość nieźle. W końcu postać, której ograniczano moc wykorzystała ją w pełnej okazałości ratując świat ale wszyscy mieli do niej pretensje "bo my tak nie robimy". #!$%@?ło mnie to ale ostatecznie sezon super.
Sezon szósty - niezły, naprawdę niezły, dość oryginalny powrót kogoś kto umarł.
Sezon siódmy - dużo wszystkiego, coś mogło się podobać, coś nie ale ogólnie świetny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#agentsofshield #agencitarczy #marvel #seriale
rbk17 - Kolejny serial odhaczony, 136 odcinków w jakieś 2 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Se...

źródło: comment_1632934397ak4eGgzbBLM7JX5fuRkuDL.jpg

Pobierz
  • 3
@rbk17: Serial rewelka, w 99% zgadzam się z tobą i tym co napisałeś, ale powiem Ci tak patrząc się na teran serial jako osoba, która dzięki niemu wkręciła się w świat Marvel i komiksów. Odkrywanie co tydzień, czytanie teorii co może się wydarzyć w następnych odcinkach/sezonach było tak samo świetne jak oglądanie tego serialu (w szczególności teorie związane z 2 i 7 sezonem ) Oby niektóre postacie wróciły na duży ekran,
@rbk17: Dawno oglądałem (od 1 sezonu na bierząco) i mam parę pytań bo już nie pamiętam :P możesz w spoilerach dać:

Sezon trzeci - przynudzał ale w końcu się go pozbyli. Jedyny pozytyw to pojawienie się najpotężniejszej postaci wśród agentów.

Kogo masz na myśli?

Sezon czwarty - no no, muszę powiedzieć, wstawienie tej postaci, która pokonałaby w pojedynkę Avengersów całkiem całkiem,

Tutaj chodzi o


Ogólnie jak zaczynał się serial to oglądałem