Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie "w ringu" na kanale sportowym. To co #!$%@? Miszkin i jak włazi w dupę AJ to zaraz obetnie uszy i do dupy wejdzie. A później tylko założy czapeczkę z daszkiem i powie że jest jednak czarny i pochodzi z Harlemu.

Deprecjonuje klasę Usyka, Mokebe zabrakło niewiele aby tą walkę wygrać a tak w ogóle to zobaczcie Państwo jak Pan Usyk wyglądał po walce - tak nie wygląda prawdziwy mistrz XD, jakby AJ ruszył od początku na Pana Usyka to ho ho - o razu by go zmiótł.

Wracaj chłopie do bronienia parodysty "ju going down" po porażce z Różańskim (ze biedy zerwał więzadła) i przestań się kompromitować.

#boks
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BigKahunaDick:

Mi się jednak wydaje, że znam przyczynę. Miszkin chyba przeczytał wypowiedź Mistrza Usyka o gicie z Wieliczki: " Szpilka? Ofiara, kompletne zero. Przez całą walkę obrywa, a potem udaje mu się trafić i zwycięża. Sądzę, że w pojedynku z Jenningsem nie ma żadnych szans - ocenił Usyk na antenie ukraińskiej"


Tego nie znałem, właściwie zastanawiałem się czy "polski alvarez (XD)" ma jakieś kompleksy w stosunku do Pana Usyka czy
  • Odpowiedz
@Meybah: Joshua wygrał IMO 4,5 i 6 rundę. Potem Usyk wszedł na obroty, a Joshua znowu próbował pięściarsko się z nim mierzyć. Oczywistym było, że Usyk nie będzie prowadzić na kartach punktowych, skoro walka odbywa się w WB, a Joshua jest dojną krową Hearna dlatego dobrze, że Usyk postanowił w końcowych rundach wyraźnie zaznaczyć dominację i nawet spróbować pójść po nokaut. Mistrza na jego terenie trzeba pokonać dość wyraźnie, bo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Makavlani: No to jest jasne. To jest strasznie imponujące że Usyk wszystkie zwycięstwa odnosil na wyjazdach I wszystkie jego walki były wyraźnie wygrane. No za wyjątkiem walki z Briedisem (której werdykt był imo dyskusyjny I ja tam punktowalem remis. Jak masz chęć I czas to możesz kiedyś te walkę obejrzeć I wypunktowac bo jestem ciekawy twojej opinii, usyk od tego czasu się rozwinal I tak. To niesamowite że pięściarz na
  • Odpowiedz
@Meybah: Oglądałem, ale nie podjąłbym się punktowania tej walki. Briedis na pewno zadawał dużo ciosów, ale dużo pruło powietrze, Usyk był precyzyjniejszy natomiast IMO to była najcięższa walka Usyka w jego zawodowej karierze i remis bynajmniej nie byłby skandalicznym werdyktem. Jeżeli gdzieś miałby być remis, to właśnie w tej walce.
  • Odpowiedz