Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1361
#neuropa #bekazniebieskichpaskow #warszawa

To mężczyźni mężczyznom gotują #pieklomezczyzn

Ocenienia człowieka na podstawie tego, czy ma prawo jazdy, samochód i własne mieszkanie w stolicy kraju w wieku 29 lat.

Mieszkanie, które zazwyczaj trzeba kupić na kredyt lub mieć bogatych rodziców/farta w życiu i mieć wkład własny często na poziomie 20%, a z czegoś te 20% trzeba uzbierać, czyli mocno oszczędzać od samego początku kariery zawodowej.

Naprawdę brzydzą mnie użytkownicy, którzy stawiają komukolwiek jakieś wyśrubowane wymagania - tym bardziej ludziom, którzy uczciwie pracują i starają się wiązać koniec z końcem w #pracbaza i życiu prywatnym.

Podejrzewam, że bohater wpisu z premedytacją wynajmuje pokój, żeby oszczędzić jeszcze więcej na wkład własny, albo po prostu ma to głęboko w dupie.

Osobiście ostatnio przestałem się nawet łudzić, że uda mi się kupić mieszkanie w Warszawie i wolę pojechać na dwutygodniowe wakacje, w jakiś ciepłe miejsce i nawet przez część tych wakacji popracować zdalnie.

Życie ma się tylko jedno i wieczna rozkmina, czy kupię sobie wymarzone lokum tylko wpędzi mnie w depresję.

https://www.wykop.pl/wpis/60697389/w-moim-teamie-korpo-pojawil-sie-naprawde-mocny-zaw/
Pobierz N.....t - #neuropa #bekazniebieskichpaskow #warszawa

To mężczyźni mężczyznom gotują ...
źródło: comment_16327527427Up1NH2vtOvIPXrz2eEY2k.jpg
  • 77
@Neubert: Meh jak zwykle. Tak samo np dobrym przykładem jak bardzo #pieklomezczyzn propagują sami mężczyźni jest się śmianie z np SOYface, simpów, czy przegrywów. Chociaż to ze screena to znacznie bardziej popularny przykład, gdzie np według wielu mężczyzn:
- Facet bez prawka to nie facet
- Facet który nie zarabia 4k+ to nie facet
- Facet który jest gruby/chudy to nie facet
Też jest wielkie narzekanie na kobiety, że akceptują facetów
Pobierz SirSherwood - @Neubert: Meh jak zwykle. Tak samo np dobrym przykładem jak bardzo #pie...
źródło: comment_16327530881xVDBNoxoCH9zgnxAaPdeZ.jpg
@Neubert: bieda mentalność. Sam jeden z drugim rzucą się na kredyty, a potem będą #!$%@? tego trzeciego, który nie miał na to ochoty. Żeby trochę podnieść sobie samoocenę. Kawalerka na kredyt i auto w leasingu - to wasz majestat, wasza godność xD #pdk

Gardzę w opór takim zachowaniem. W tym kraju nie można żyć po swojemu i racjonalnie, tylko wiecznie trzeba komuś coś udowadniać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Neubert: ale to jest standard, w Polsce jest jak w tym dowcipie o piekle, że kotła pilnować nie trzeba, bo jak tylko ktoś próbuje się wydostać to pozostali go wdeptują w denko.

Facet powie, że ma depresję? Zaraz przyleci drugi, że "#!$%@? kiedyś to nie było takich rzeczy, do wojska by poszedł to by zobaczył", jakieś #!$%@? o nie byciu prawdziwym mężczyzną (do tego wystarczy ubrać krótkie spodenki w sumie nawet).
@Neubert: A mnie to zawsze zastanawiało jak to jest, że ludzie normalnie żyją, pracują, mają rodziny, a jednocześnie mają tak słabą psychikę, że cały czas podbudowują sobie samoocenę porównując się do innych.

Oczywiście zawsze porównują się do to tych "gorszy" w ich ocenie ludzi, nigdy do lepszych, bo by się okazało, że sami nie osiągnęli nic ze swoich marzeń.
@Neubert: W Polsce mężczyźni popełniają samobójstwa rzadziej niż na przykład w takiej Szwecji, rzadziej niż europejska średnia.

Wysoki stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet wynika z tego, że w Polsce kobiety zabijają się bardzo rzadko, prawie najrzadziej w Europie. Pewnie ze względu na to słynne #pieklokobiet. A w Szwecji z tym słynnym jej feminizmem kobiety zabijają się ponad 3 razy częściej niż w Polsce.
Pobierz k.....a - @Neubert: W Polsce mężczyźni popełniają samobójstwa rzadziej niż na przykła...
źródło: comment_1632755588aarsNjdK1NMtFIlFhX8Ira.jpg
Też jest wielkie narzekanie na kobiety, że akceptują facetów tylko od 180 wzrostu. I o ile to na takich tinderach jest jak najbardziej prawda, to i tak na wykopie często widzimy wyśmiewanie ludzi poniżej 180 wzrostu, słynnym memem.


@SirSherwood: tyle że na tinderze nikt nie daje takiego #!$%@? o wzrost jak jest to przedstawiane tutaj na wykopie. Zdarza się że laski maja wpisany wzrost w profilu ale to ich wzrost a
@Neubert Niezły cherry picking. Mężczyzna wyśmiewa innego MĘŻCZYZNĘ, bo nie ma MIESZKANIA, prawa jazdy., mężczyźni tworzą piekło mężczyzn! . Kobiety wyśmiewają niskich mężczyzn, prawiczków, brzydkich, z małym penisem, ze słabą pracą, bez mieszkania, MĄDRZEJSZA O TYM NIE WSPOMINAĆ. Jakiś neuropek wyśmiewa Bosaka, bo jest "manletem" na co nie ma wpływu, Ok. Nie jestem żadnym incelem, ani prawicowcem ale w#rvla mnie taka wybiurczość i robienie z kobiet niewinnych istot.
@Shelman: Niezły cherry picking, wychodzisz może na dwór? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I o ile to na takich tinderach jest jak najbardziej prawda


Nawet to napisałem w moim komentarzu xDD RZECZYWIŚCIE MĄDRZEJSZE JEST O TYM NIE WSPOMINAĆ.
Może doczytać do końca co? xD

Jakiś neuropek wyśmiewa Bosaka, bo jest "manletem" na co nie ma wpływu,


A wiesz czemu? Bo Bosak używa retoryki, że jak facet się maluje,
@Neubert: Co tak wszystkich ciągnie do tej Warszawy, to ja nawet nie wiem... jest w samej Polsce tyle dobrze zaprojektowanych miast, posiadających mnóstwo atrakcji i Eventów w ciągu roku, zarobki jak w wawie, czy nawet większe (zachód Polski), tereny zielone i brak gnania z językiem na wierzchu (wschód Polski). Chodzi o to mityczne "jestem ze stolYcy"? Nigdy nie rozumiałem fenomenu Wawy, moim zdaniem paskudne i nieciekawe do życia miasto, szybko zrezygnowałem