Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1361
#neuropa #bekazniebieskichpaskow #warszawa

To mężczyźni mężczyznom gotują #pieklomezczyzn

Ocenienia człowieka na podstawie tego, czy ma prawo jazdy, samochód i własne mieszkanie w stolicy kraju w wieku 29 lat.

Mieszkanie, które zazwyczaj trzeba kupić na kredyt lub mieć bogatych rodziców/farta w życiu i mieć wkład własny często na poziomie 20%, a z czegoś te 20% trzeba uzbierać, czyli mocno oszczędzać od samego początku kariery zawodowej.

Naprawdę brzydzą mnie użytkownicy, którzy stawiają komukolwiek jakieś wyśrubowane wymagania - tym bardziej ludziom, którzy uczciwie pracują i starają się wiązać koniec z końcem w #pracbaza i życiu prywatnym.

Podejrzewam, że bohater wpisu z premedytacją wynajmuje pokój, żeby oszczędzić jeszcze więcej na wkład własny, albo po prostu ma to głęboko w dupie.

Osobiście ostatnio przestałem się nawet łudzić, że uda mi się kupić mieszkanie w Warszawie i wolę pojechać na dwutygodniowe wakacje, w jakiś ciepłe miejsce i nawet przez część tych wakacji popracować zdalnie.

Życie ma się tylko jedno i wieczna rozkmina, czy kupię sobie wymarzone lokum tylko wpędzi mnie w depresję.

https://www.wykop.pl/wpis/60697389/w-moim-teamie-korpo-pojawil-sie-naprawde-mocny-zaw/
Pobierz
źródło: comment_16327527427Up1NH2vtOvIPXrz2eEY2k.jpg
  • 77
Ja nie mam prawka bo nie ma obowiązku go posiadania ;) poza tym, oszczędzam pieniądze, bo nie wydaje na oleje, części czy ubezpieczenia, a przejazd z punktu A do puntu B taksówko jest na tyle tani w moim maciupkim mieście, że zdarza mi się korzystać, no i nie trzeba się ciagle bić o miejsce parkingowe.. aaa i najważniejsze - ruch to zdrowie :)
@Neubert z pewnością nie warto odpuszczać jakiś założeń czy marzeń, bo bez celu człowiek osiada na laurach i faktycznie nic z tego nie ma. Ale we wpisie niestety jest dużo prawdy i dla większości przeciętnych Polaków nie jest dane posiadać własne lokum bez ślubu z kredytem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Neubert

Wpis tego gościa to oczywisty bait, ale niestety istnieją jednostki które tak sądzą i głoszą podobne bzdury. Najbardziej mnie #!$%@? duma z tego pozornego "sukcesu" bo żeby mieć mieszkanie i nowe auto w normalnym kraju nie trzeba #!$%@?ć jak pies przez 40 lat i odmawiać sobie wszystkiego xD Równie dobrze murzynek Bambo w RPA może flexować się łańcuchem z tombaku i wyzywać rodaków od biedaków
Pobierz
źródło: comment_1632768701MRCJoDdMYaWYmqZQaJq86S.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Neubert: @Joxek:

W moim teamie #korpo pojawił się naprawdę mocny zawodnik:

29 lat - brak samochodu/prawa jazdy/mieszka w wynajmowanym pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

No i proszę bardzo, polska dogania zachód. Nieironicznie. Tak to właśnie wygląda na tym wspaniałym bogatym zachodzie. Co prawda o auto dużo łatwiej ale w dużym mieście i tak nie ma z niego specjalnie pożytku.
że tylko na


@Shelman: Potrzebny cytat

Ogólnie mi się nie chce odpowiadać na reszte posta, bo wszystko się sprowadza właśnie do tej jednej rzeczy.

Więc albo się zamknij, albo zwróć uwage na problemy, bo ja ci gwarantuje, że cała masa mężczyzn w polsce

otrzymała więcej zniewag na temat ich męskości, od swoich ojców niż od swoich matek, i od swoich kolegów niż

od swoich koleżanek.


Z czym się zgodziłeś

Nie kwestionuje
@SirSherwood:

I o ile to na takich tinderach jest jak najbardziej prawda

Twoje słowa. Uważasz, że to GŁÓWNIE na tinderze kobeity tak się zachowują, co jest nieprawdą o czym ci wcześniej pisałem, bo w rzeczywistości też szydzą z innych mężczyzn.

Z czym się zgodziłeś

Z tym:"ja ci gwarantuje, że cała masa mężczyzn w polsce
otrzymała więcej zniewag na temat ich męskości, od swoich ojców niż od swoich matek, i od swoich
@Neubert: Miałem ziomka w pracy, który również się wszystkiego czepiał. A to jogurt nie ten, a to pije wodę nie cole, a to obiad sam sobie zrobiłem zamiast iść na stołówkę. Ku**a przez niego nie lubiłem tej pracy. Tylko się zastanawiałem do czego się dziś #!$%@?. Oczywiście brak samochodu to też dla niego problem. Gość +15kg nadwagi, samochód i mieszkanie od rodziców. Jeżeli to czytasz Ch++j Ci w D++pę
@Neubert a ja zazdroszczę temu kolesiowi, może po prostu lubi mieszkać z innymi ludźmi, nie ma potrzeby opłacania rachunków, spłacania kredytów, robieniu remontów, nie ma potrzeby wożenia tyłka w mieście gdzie jest dobra komunikacja? szanuję w opór, pakuje mandżur i jutro może być w innym miejscu, mieście, kraju, kontynencie :) to jest prawdziwa wolność a nie 30 lat kredytu na kurnik w stolicy i wmawianie sobie, że tak trzeba i że odniosło
@Neubert: Imo jest to bardziej złożone i kobiety też mają w tym spory udział, pośredni. Jakie rzeczy najczęściej się wymienia, które mają zaimponować kobiecie? Pewność siebie, wygląd, pozycja społeczna, status majątkowy, najczęściej chodzi właśnie o jakąś nieruchomość i samochód, dalej ubiór i dieta. Kobiet na rynku matrymonialnym jest mniej, więc zarazem większa konkurencja. Tutaj przejdziemy trochę do swego rodzaju polityki. Mężczyźni nie tylko chcą zaimponować kobiecie, ale również dyskredytują potencjalnych konkurentów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shelman:

Niezły cherry picking. Mężczyzna wyśmiewa innego MĘŻCZYZNĘ, bo nie ma MIESZKANIA, prawa jazdy., mężczyźni tworzą piekło mężczyzn! . Kobiety wyśmiewają niskich mężczyzn, prawiczków, brzydkich, z małym penisem, ze słabą pracą, bez mieszkania, MĄDRZEJSZA O TYM NIE WSPOMINAĆ. Jakiś neuropek wyśmiewa Bosaka, bo jest "manletem" na co nie ma wpływu, Ok. Nie jestem żadnym incelem, ani prawicowcem ale w#rvla mnie taka wybiurczość i robienie z kobiet niewinnych istot.


Zarzucasz mi cherry
@Neubert: Gdyby w pierwszym akapicie twojego wpisu było słowo "również" to nie miałbym problemu.
Jeśli chodzi o Bosaka to był to bardziej zarzut dla neuropków którzy nie mają problemu z szydzeniem z czyjegoś wyglądu, a sami określają się jako empatyczni.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shelman:

Gdyby w pierwszym akapicie twojego wpisu było słowo "również" to nie miałbym problemu.


Zdanie, które napisałem -

To mężczyźni mężczyznom gotują #pieklomezczyzn


Ono w żadnym momencie nie wyklucza istnienia kobiecego odpowiednika tego zjawiska.

Ja je znam i go nie bagatelizuje.

Wiele się pisze na Wykopie na ten temat i zdarza się, że wpadnie mi w oko wartościowy wpis na wskazany przez Ciebie temat i zostawię plusa.

Ja natomiast poruszyłem temat