Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1361
#neuropa #bekazniebieskichpaskow #warszawa

To mężczyźni mężczyznom gotują #pieklomezczyzn

Ocenienia człowieka na podstawie tego, czy ma prawo jazdy, samochód i własne mieszkanie w stolicy kraju w wieku 29 lat.

Mieszkanie, które zazwyczaj trzeba kupić na kredyt lub mieć bogatych rodziców/farta w życiu i mieć wkład własny często na poziomie 20%, a z czegoś te 20% trzeba uzbierać, czyli mocno oszczędzać od samego początku kariery zawodowej.

Naprawdę brzydzą mnie użytkownicy, którzy stawiają komukolwiek jakieś wyśrubowane wymagania - tym bardziej ludziom, którzy uczciwie pracują i starają się wiązać koniec z końcem w #pracbaza i życiu prywatnym.

Podejrzewam, że bohater wpisu z premedytacją wynajmuje pokój, żeby oszczędzić jeszcze więcej na wkład własny, albo po prostu ma to głęboko w dupie.

Osobiście ostatnio przestałem się nawet łudzić, że uda mi się kupić mieszkanie w Warszawie i wolę pojechać na dwutygodniowe wakacje, w jakiś ciepłe miejsce i nawet przez część tych wakacji popracować zdalnie.

Życie ma się tylko jedno i wieczna rozkmina, czy kupię sobie wymarzone lokum tylko wpędzi mnie w depresję.

https://www.wykop.pl/wpis/60697389/w-moim-teamie-korpo-pojawil-sie-naprawde-mocny-zaw/
Pobierz
źródło: comment_16327527427Up1NH2vtOvIPXrz2eEY2k.jpg
  • 77
Twoje słowa. Uważasz, że to GŁÓWNIE na tinderze kobeity tak się zachowują, co jest nieprawdą o czym ci wcześniej pisałem, bo w rzeczywistości też szydzą z innych mężczyzn.


@Shelman: Nie widzisz w tej tezy paradoksu? xD Mówisz, że głównie uważam, że tak jest na tinderach się tak zachowują (bo tak uważam) i że przy okazji wykluczam rzeczywistość xD???
Wiesz co oznacza słowo głównie?
I ponownie jakiś cytat gdzie wykluczyłem że robią
@SirSherwood: > Ten stopień nie jest podobny. Kobiety owszem jak najbardziej też są winne, ale to nie jest podobny > stopien do tego co mężczyźni robią mężczyzną.

No tutaj się nie dogadamy, ja mam zupełnie inne doświadczenia życiowe.
Ja nie mam prawka bo nie ma obowiązku go posiadania ;) poza tym, oszczędzam pieniądze, bo nie wydaje na oleje, części czy ubezpieczenia, a przejazd z punktu A do puntu B taksówko jest na tyle tani w moim maciupkim mieście, że zdarza mi się korzystać, no i nie trzeba się ciagle bić o miejsce parkingowe.. aaa i najważniejsze - ruch to zdrowie


@DwieMinutyDoGodziny: Przecież żadna z tych zalet nie dotyczy prawa
@Alfiarz myślisz, że całe życie będzie Ci się kręciło wiecznie wokół jednego miasta?
Będziesz żonę albo kogoś w potrzebie do np. szpitala Uberem wozil?

Jak miałem naście lat i nie miałem prawka to też sobie tak tłumaczyłem. Że mieszkam w dużym mieście, gdzie wszystko jest to po co mi prawko i auto teraz. Potem miałem problem z kolanem co wszystko przyblokowało mi na długie lata i potem żałowałem, że nie zrobiłem. I