Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1361
#neuropa #bekazniebieskichpaskow #warszawa

To mężczyźni mężczyznom gotują #pieklomezczyzn

Ocenienia człowieka na podstawie tego, czy ma prawo jazdy, samochód i własne mieszkanie w stolicy kraju w wieku 29 lat.

Mieszkanie, które zazwyczaj trzeba kupić na kredyt lub mieć bogatych rodziców/farta w życiu i mieć wkład własny często na poziomie 20%, a z czegoś te 20% trzeba uzbierać, czyli mocno oszczędzać od samego początku kariery zawodowej.

Naprawdę brzydzą mnie użytkownicy, którzy stawiają komukolwiek jakieś wyśrubowane wymagania - tym bardziej ludziom, którzy uczciwie pracują i starają się wiązać koniec z końcem w #pracbaza i życiu prywatnym.

Podejrzewam, że bohater wpisu z premedytacją wynajmuje pokój, żeby oszczędzić jeszcze więcej na wkład własny, albo po prostu ma to głęboko w dupie.

Osobiście ostatnio przestałem się nawet łudzić, że uda mi się kupić mieszkanie w Warszawie i wolę pojechać na dwutygodniowe wakacje, w jakiś ciepłe miejsce i nawet przez część tych wakacji popracować zdalnie.

Życie ma się tylko jedno i wieczna rozkmina, czy kupię sobie wymarzone lokum tylko wpędzi mnie w depresję.

https://www.wykop.pl/wpis/60697389/w-moim-teamie-korpo-pojawil-sie-naprawde-mocny-zaw/
Pobierz
źródło: comment_16327527427Up1NH2vtOvIPXrz2eEY2k.jpg
  • 77
@SirSherwood: Coś ci się pomylił, bo o żadnym tinderze nie pisałem.

Niezły cherry picking, wychodzisz może na dwór?

Tak, wychodzę, oprócz tego miałem wiele doświadczeń z kobietami, które mówiły to, co wcześniej pisałem.


A wiesz czemu? Bo Bosak używa retoryki, że jak facet się maluje, to nie jest facetem.

Więc po prostu używają na Bosaka tego samego miecza który on używa na innych.


Nie wiem co dokładnie mówi Bosak, bo mnie
Coś ci się pomylił, bo o żadnym tinderze nie pisałem.


@Shelman: No tak czyli problem z czytaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja pisałem to, i to był oczywisty kontekst, że kobiety też dyskryminują mężczyzn, i to był mój przykład w pierwszym komentarzu, gdzie mi na ten właśnie pierwszy komentarz zarzuciłeś, że nie mówie nic o kobietach. No okej, nie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pobierz
źródło: comment_1632763537Vo8UMIXAve9KL5Ind4wwKN.jpg
@Neubert: o rety jaka zgoda. Ja lvl 34 bez prawa jazdy i mieszkania na kredyt mam totalnie luz. Odkładam sobie pieniądze na przyszłość. Po rozwodzie musiałam stanąć na nogi głównie psychicznie i dałam radę (uprzedzając, rozwód nie z winy mojej wątpliwej urody). Życie jest naprawdę jedno - jedzmy zdrowo, podróżujmy, uśmiechajmy się do siebie ale nie śmiejmy sie z siebie! :) całuję! :)
@Neubert ale czemu się dziwisz? Pomijam kwestia mieszkania, bo to faktycznie śmieszne, żeby ktoś się pultał o własną chate. Ale mieszkanie samemu czy brak prawa jazdy w wieku 30 lat?
Prawko to jest must have i żaden argument o mieszkaniu w mieście czy kosztach tego nie przezwycięży. Bo auto, a czasem i samo prawko - daje dużo wiecej możliwości i rozwiązuje dużo problemów.
Mieszkanie z rodzicami mając 30+? Jeżeli to nie dom,
Ocenienia człowieka na podstawie tego, czy ma prawo jazdy, samochód i własne mieszkanie w stolicy kraju w wieku 29 lat.


@Neubert: należy doprecyzować - nie tyle (każdego) człowieka, a mężczyznę. Kobiety (też niewątpliwie człowieka) tak by nie oceniał...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Eternal_Oblivion:

bo utożsamiasz się z gościem z opisu


Nie, piszę ten wysryw z poziomu gościa z odrobiną empatii wobec innych.

Mam prawo jazdy od prawie 10 lat i samochód, chociaż w sumie nie wiem, po co mi on jest potrzebny w Warszawie.

Natomiast znam kilka osób, które pracują w IT, prowadzą w miarę luźne życie i nie potrzebują mieszkania własnościowego i współdzielą mieszkanie ze współlokatorem.

I nie uważam, że są z
@SirSherwood: Rzeczywiście niedokładnie przeczytałem twój post w tej części, bo myślałem, że odpowiadasz komuś innemu i przez przypadek zaznaczyłeś tylko mnie. Sory.

Nie zmienia to faktu, że jesteś odrealniony, pisząc, że tylko na tinderach kobiety tak się zachowują, bo jest to totalna bzdura. Tak jak wcześniej pisałem, wielokrotnie doświadczyłem sytuacji, kiedy kobiety wyśmiewały innych mężczyzn, a czasami mnie w mojej obecności. A to, że poprzedni partner miał małego hihi, a to