Wpis z mikrobloga

o czasem trafia sie buc, któremu wypadałoby powiedzieć, że #!$%@? się zna, ma z dupy wymagania i że nie interesuje ciebie historia jego życia, albo kim on nie jest i rabatu nie będzie


@MerytorycznieNiepoprawny: nic piękniejszego niż #!$%@?ć #!$%@? za to że próbuje jechać po ambicji na dzień dobry i jego drobne jakie płaci rocznie za usługę to sobie może zabierać i #!$%@?ć. A żeby nie być gołosłownym to może zacytować
o czasem trafia sie buc, któremu wypadałoby powiedzieć, że #!$%@? się zna, ma z dupy wymagania i że nie interesuje ciebie historia jego życia, albo kim on nie jest i rabatu nie będzie


@MerytorycznieNiepoprawny: nic piękniejszego niż #!$%@?ć #!$%@? za to że próbuje jechać po ambicji na dzień dobry i jego drobne jakie płaci rocznie za usługę to sobie może zabierać i #!$%@?ć. A żeby nie być gołosłownym to może zacytować
@b8uje: Dzisiaj facet miał przesłać zdjęcia szablonu, żebym mógł zrobić wstępną wycenę. Podałem maila, mówiłem ze może wysłać tez na telefon, on ze spoko. Dzwoni za godzinę czy doszło, mówię ze pusty mail. Ten zaczął drzeć na mnie ryja, że 15 firma takie cyrki wymyśla, każdy tylko udaje ze nic nie przyszło, a on jak małpa w cyrku skacze. Próbowałem wytłumaczyć, co zrobić aby sie udało, ten cały czas swoje. W
@b8uje:
Dzisiaj miałem reklamację od Klientki, która chcąc się wymigać od płatności zaczęła wymyślać różne rzeczy. I wtedy wszedłem ja, cały na biało, z logami z każdego możliwego systemu oraz historią korespondencji i zacząłem każde jej dosłownie zdanie prostować przedstawiając dowody że było inaczej niż twierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze przytoczyłem punkt z umowy, że możemy jej naliczyć karę umowną. Cudowne uczucie i zastrzyk energii na