Wpis z mikrobloga

Masz ból d--y ze ktoś sobie wyda trzy stówki na to co lubi


@Zlpnc: Tak, mam ból d--y tak jak inni fani FIFY którzy od kilku lat nie kupywali nowej odsłony bo jakieś mentalne zera nie potrafią zczaić że po kupywaniu każdej odsłony do FIFA19 coś słabo z rozwojem gry idzie pomimo miażdżących wyników finansowych jakie ta seria przyniosła. Tak samo jest z Maddenem (przy czym teraz jeszcze EA ma
Red_u - > Masz ból d--y ze ktoś sobie wyda trzy stówki na to co lubi

@Zlpnc: Tak, ...

źródło: comment_1632313972vkdV9uncP5sR06UDNdy4I1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zlpnc: weź kolego przeczytaj uważnie co napisałem. Miałem zarówno lata kontynuacji jak i lata przerwy. Zmiany są kosmetyczne. W dodatku postępuje "casualizacja" gry i z każdą edycją skrypt częściej "przechwytuje" zawodnika, bo te "liczne nowe animacje" są predefiniowane i odpalane odgórnie w kontekście np. podania. Co mi z tego, że znerfią główki, albo finezje, skoro nie ma ciągle podstawowej (z mojej perspektywy) funkcjonalności jak np. możliwość reconnecta, dedykowane serwery, nagrywanie
  • Odpowiedz
uwielbiam p---------e takich znafcuf haha patrzecie fifa ciągle to samo xDDD no k---a nie bardzo


@SmakoszKotow: uwielbiam obrońców fify. Zawsze twierdzą, że są zmiany, a nie potrafią wymienić co się zmieniło poza takimi oczywistymi rzeczami jak składy i menu. Może to dlatego, że fanów fify zazwyczaj przerasta zbudowanie bardziej złożonego zdania?
  • Odpowiedz
@mxala: Fife to chyba jak juz to mozna kupic tak raz na 5 lat xD

@Megawonsz_dziewienc tak bym właśnie z chęcią kupował. Jedyny problem jest taki, że jak sobie odpaliłem taką Fifę 2018 to już nikt nie gra i nie ma z kim zagrać ani kart kupić
  • Odpowiedz
@mxala: Mówienie, że w Fifie nie ma zmian co roku to turbo p---------e xd Owszem, mnóstwo rzeczy irytuje w Fifie, ale tak będzie długi czas, bo mają monopol na rynku, jeśli ktoś chce pograć w grę piłkarską na multi.
  • Odpowiedz
@mxala: ale przeciez kazdy kto kupuje co roku fife nie oczekuje jakichkolwiek zmian poza tym, ze jest aktualizacja składów i dalsza możliwość grania w tych ultra ligach czy jak to tam sie nazywa. Beke to mam z ludzi co kupuja raz na 5 lat fife xD i co wy tam robicie, Kariere sobie pykacie na single player? xD
  • Odpowiedz
@chalwaklb: zmiany są- kosmetyczne i składów ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz wychodzi free2play pes i za niedługo inna gra piłkarska. Oczywiście nawet gdyby obie były lepsze to niedzielny gracz dalej bierze fife bo to duża i najpopularniejsza marka.
Fifę ratują licencje, chociaż z tym coraz gorzej (patrz seria a). Fifa 17 to była ostatnia dobra fifa.
FUT to jedyna dobra rzecz, która się tej grze przytrafiła,
  • Odpowiedz
@Nikic21: są zmiany kosmetyczne i zmiany w gameplayu, osoba która sporadycznie gra w Fifę tego nie zauważy. A Fifę wybierze każdy, kto chce grać w multi, bo to jedyna gra piłkarska z zrobionym tak zajebiście trybem
  • Odpowiedz
@chalwaklb: zmiany w gameplayu przeważnie na minus. Aktualnie liczy się ile kto dobrych trików zrobi by przejść "obronę". Strzały z dystansu skasowane, gra jest liniowa. Piłka lata z nogi do nogi. Do gameplayu z pesa nie ma podjazdu.
Miałem nieprzyjemność zagrać w fife 22 na ps5. Jak to pierwszy raz zobaczyłem to myślałem, że jest to fifa 21. Oni niby dodali tysiące animacji, a zawodnicy ruszają się bardzo podobnie jak
  • Odpowiedz
kiedy nowa weszła do ea ay? W sensie 21


@Shatter Szóstego maja

Lecą w c---a, kosmetyczne zmiany od 17 do 22 zmienili tyle, co można zrobić jednym patchem. Ba, w ramach jednej gry czasami patch wywracał gameplay do góry nogami


Konami przynajmniej swoją odsłonę na 2021 rok uczciwe nazwało apdejtem
  • Odpowiedz