Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mxala: 21 akurat była zupełnie nowa i niezła. Ja zawsze kupuje w grudniu bo jest taniej. Jak ktoś dużo gra to zawsze bedzie chciał mieć najnowszą wersję
  • Odpowiedz
#!$%@? casualowych graczy. Każdy kto gra online (głównie FUT) wie, że są różnice w gameplayu. Co roku inne tricki, schematy są OP, inne z kolei są znerfione. To co było skuteczne w np. 19 nie ma racji bytu w 21 itd.
  • Odpowiedz
@fredperry: Mialem okazje dluzej pograć w 21 na xsx, a pozniej 20 na ps5 i roznica w feelingu była dla mnie gigantyczna. Ciezko mi to opisać jako laikowi, ale zdecydowanie lepiej grało mi sie w 21. Teraz w ogole maja byc animacje oparte o AI (tylko na konsolach, PC jak zwykle w dupie).
  • Odpowiedz
@mxala Od razu widać, że nie grasz w nowe Fify. Oczywiście, że się coś zmieni, choćby EA usunie niektóre bugi z gry...

Dodając przy tym 2x tyle nowych. I jakieś mało znaczące pierdoły.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: ponieważ sedno tej gry to rywalizacja z innymi online. Na Orginie za te 20 złotych masz starsze edycje, które wystarczą jak ktoś co najwyżej lubi pograć czasem a kumplami i nie potrzebuje nowych składów, zmienionych schematów rozgrywki itd.
  • Odpowiedz
@mxala: I jak co roku dodają nieistotne zmiany jak więcej animacji, cieszynek, lepszą grafikę czy komentarz. I jak co roku nie zlikwidują handicapu ani nawet się do niego nie przyznają. #!$%@? w dupę EA
  • Odpowiedz
@PeterGosling EA Play można wziąć za 80 zł na cały rok, tam są poprzednie odsłony i nowa po kilku miesiącach, ja tak właśnie ogrywam. Najnowszą część trzeba już kupić (nie wiem czy będzie w EA Play Pro, nawet jeśli to i tak ten abonament kosztuje ponad 400 zł rocznie).

Ale ale, dodajmy że na Originie będzie można grać tylko w edycję z konsol poprzedniej generacji, bo taka właśnie wychodzi na PC (
  • Odpowiedz