Wpis z mikrobloga

@delacroix: znaxzy ja to rozumiem i nie ma nic za darmo. Ale gram w Dotę 2 i w ciągu 5 lat ta gra zmieniła się bardziej przez patchę bardziej niż FIFA nowymi odsłonami xD

Ale jak ktoś uczciwie to traktuje bardziej jako swoisty abonament to wiadomo, spoko. Tylko z zewnątrz te kosmetyczne zmiany naprawdę śmiesznie wyglądają.

@lewymaro: 5$ za rok? Chyba jaja sobie robisz. Zresztą FIFA i tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DiscoKhan: no to niech będzie 15$, po prostu wydawanie tego samego co roku, z kilkoma zmienionymi tabelkami w cenie pełnej gry 50$ to troszkę chamskie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a utrzymanie serwera dla Switcha to dla nich pewnie groszowe sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (albo niech zrobią jak Nintendo, p2p bez centralnego serwera (o ile kojarzę)

Za darmo to wiadomo, nikt nie
lewymaro - @DiscoKhan: no to niech będzie 15$, po prostu wydawanie tego samego co rok...

źródło: comment_1632304975UZnrkVWm1cEou0R3WFY3dy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lewymaro: ty nie rozumiesz, że EA to jest spółka giełdowa. Oni mają trzepać maksymalną ilość hajsu, bo jak nie to akcjonariusze mogą się skrzyknąć i powołać nowego, bardziej wydajnego prezesa.

Ty byś od nich chciał niemożliwego, umiaru. W rzeczywistości to jest po prostu niewykonalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DiscoKhan: eh no wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wciąż jestem na nich zły za C&C ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z drugiej strony "dzięki" nim dostaliśmy Cities Skylines
  • Odpowiedz
@mxala: Trochę tak ale jednak nie do końca. Tak pierdoła ludzie, którzy nigdy nie grali w fife chyba xD żeby się przekonać ze to bullshit wystarczy zagrać np w taka fife 18 po tym jak się ostro naparzało w 21, różnica jest KOLOSALNA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DiscoKhan: (,) chodź tu cumplu ()
Coś tam były plotki o remasterze Tiberian Sun, ale to nie to samo... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dobrze że C&C4 nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak to wciąż gram sobie w C&C3, i Generals z Rise of The Reds, najbliższe co dostaniemy do Generals
  • Odpowiedz
żeby się przekonać ze to bullshit wystarczy zagrać np w taka fife 18 po tym jak się ostro naparzało w 21, różnica jest KOLOSALNA


@Zlpnc: No serio kolosalna, tylko 4 lata im zajęło osiągnięcie tych zmian xD

Dalej twierdzę w przekonaniu że ci co kupują co roku FIFY, Madden, NBA, itp. to podludzie co w nic innego nie grają i nie widzą nic złego w tym że EA sobie kosi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zlpnc: c---a się znasz. Grałem w Tryb proclubs w niezależnych ligach od Fify11 do 15. Zmiany były co roku kosmetyczne, od Fify12 wręcz zaczęto usuwać niektóre opcje (custom lobbies). Kilka lat przerwy i kupiłem 19, 20 i żadnych istotnych zmian nie ma. Niestety aby grać online trzeba mieć aktualną, najnowszą edycję Fify i wiem już, że znów trzeba zrobić sobie kilka lat przerwy, bo te same błędy po ponad 10
  • Odpowiedz
@sidhellfire: C---a się znam bo ty grałeś w fife 10 lat temu? xD gram co roku w fife od wielu lat, w tym roku pierwszy raz nie kupię, bo nie mam tyle czasu i będę naparzal karierę, a nie będę za to płacił paru stówek. Tak czy inaczej mówię jakbyś grał dużo w najnowsza a potem zagrał choć jeden mecz w poprzednia to zauważyłbyś spora różnice, nie mówiąc już o
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Porównywanie fify 20 do fify 15 i pisanie o kosmetycznych zmianach to już w ogóle nie skomentuje xd jak jest się graczem z doskoku to może i tak, ale jakbys grał sporo w 20, a potem nagle włączył 15 to przecież w to nie dałoby się grać, bo tak przestarzałe by co się wydawało
  • Odpowiedz
@Red_u: Ludzie, którzy grają w co innego niż ty to podludzie xD grubo masz na bani. Masz ból d--y ze ktoś sobie wyda trzy stówki na to co lubi, zamiast grać jak ty w jakiegoś wiedźmina na kiju czy inne gowno z fantastyki? xD
  • Odpowiedz
@sidhellfire: To ty dalej nie rozumiesz, oczywiscie ze nie zauważysz żadnych zmian jak grasz w każda fife po kolei, bo żadnych rewolucji tam nie ma. To się widzi dopiero kiedy masz ograna jakaś czesc, a potem próbujesz zagrać mecz w fife sprzed np dwóch lat, co okazuje się wręcz niemożliwe, bo wydaje się tak archaiczna. Dopiero wtedy weryfikuje się p---------e jak „nic się nie zmienia”
  • Odpowiedz