Wpis z mikrobloga

@mxala: co roku ta sama gadka, chciałbym dożyć czasów kiedy przeciętny polak będzie na tyle godnie zarabiać, żeby mieć wywalone na takie "dylematy" jak np. amerykanin i po prostu kupi sobie produkt, który kosztuje te 80 baksów raz na rok

to samo przy tych durnych wojenkach PS5 vs XBOX, problem jest w tym, że ludzi nie stać w wielu przypadkach na dwie konsole i piszą takie wysrywy, żeby lepiej się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TheNarf: Jaki wysryw? To już się robi żałosne, jak broni się twórców gier, którzy idą na łatwiznę i wydają tę samą grę co rok xD
  • Odpowiedz
@bomba4 no tak, najlepiej jakby do fify dodali battle royale ( ͡º ͜ʖ͡º) masz w tej edycji AI w grze, jeżeli to dobrze zadziała to to samo w sobie jest sporą rewolucją w rozgrywce, jakoś na zagranicznych forach nie ma w takich ilosciach jak tu biadolenia jaka to gra jest droga i że daja "to samo" ale tam ludzie mają wywalone na pare stów w roku
  • Odpowiedz
  • 0
@mxala tak właśnie teraz robię, obecnie gram w Fifę 20 ale następna jaka kupię to będzie za rok może dwa. Wcześniej 3 razy pod rząd kupiłem i już dość na mnie zarobili.
  • Odpowiedz
@TheNarf: no to widocznie źle czytasz.P---------e, że w stanach m----------e na kase. To zobacz sobie co sądzili o podwyżce cen gier, albo o kolejnej edycji GTA V czy Skyrima
  • Odpowiedz
@bomba4: a gdzie ja napisałem że mają całkiem w------e? napisałem, że MNIEJ jest wysrywów typu: "drogie gry" "ciągle to samo" czytaj ze zrozumieniem zanim się odniesiesz

wszędzie biadolą tylko jakoś tutaj 90% postów to albo wojenki konsolowe albo "łolaboga znowu to samo dali w fifie patrz mati co za debile kupują ja to gram w 98 i jest git"
  • Odpowiedz
  • 5
@mxala takim tokiem myślenia to można powiedzieć że wszystkie gry są podobne do siebie. Tylko różnią się fabułą, grafiką a cel jest ten sam - przejść grę i zdobyć jak najwięcej nagród po drodze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: mogliby po prostu zrobić jedno FIFA Switch, i puszczać aktualizacje składów jako patche albo DLC po 5$ na rok, ale nieee...
Ale w sumie jak można doić frajerów to czemu tego nie robić( )
  • Odpowiedz
@lewymaro dodam więcej, Nintendo jest na tyle bezczelne że po premierze nowej Fify usuwają że sklepu poprzednią xD
I jest tylko FIFA 21 za pewnie 300 zł, a starej nie da się kupić.

Zostaje tylko pudełko w sklepie gdzie i tak ciężko coś ogarnąć.
Ostatnio byłem chyba w 6 sklepach za fifą 20 i nigdzie nie mieli.
  • Odpowiedz