Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@saggitarius_a: bootloadery, #!$%@? się apki to twój zły sen z 2014 roku. Nie mówię o dźwięku budzika z dupy, ale o losowym z danej puli. Fajna sprawa i banał którego ci nie brakuje bo nie wiesz co tracisz. Wsparcie os trwa tyle, ile mam telefon czyli jakieś 3 lata to wystarczająco.
No i argument z wyciąganiem wszystkiego z mojego telefonu... Nie rozumiem tego. Wszystko co wpiszesz w przeglarake jest dostępne. Co
@zortabla_rt: Zły sen z 2014 roku, właśnie dlatego przeszedłem na apple. Fajnie byłoby też gdyby hejterzy jabłka chociaż przez tydzień korzystali z ios. Bo mam wrażenie, że większość to ludzie którzy appla w życiu nie dotknęli a #!$%@?ą bo ich xiomi z QUAD MULTIPLE QUADRO ANAL CAMERA jest lepsze.

Jak już tak sracie na apple to chociaż się z nim wcześniej zapoznajcie.

Co do prywatności i danych to poczytaj sobie o
Najbardziej gardzę tymi dziadami którzy nie mają 1000 dołożyć aby kupić sobie iphone z trzema obiektywami tylko jakąś bieda wersje z dwoma, jak to wygląda? Jak im nie wstyd tak afiszować się ze swoim ubóstwem?


@LuckyStrike: to najgorsze ()

skąd się biorą tacy biedacy? ( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elon_w_zbozu: ja patrzę z pogardą na tych ludzi, którzy mając ajfona nie ogarniają chmury że zdjęciami, iTunes itd.
niestety, z powodów służbowych muszę zajmować się ich problemami, bo do mnie z takimi pierdołami przychodzą.
a przy tym, mając ajfona, uprawiają cebulę bo żal im kilku złotych na abonament icloud. serio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saggitarius_a: na #!$%@? equalizer, dobre.
od ajfonowców słyszałem też "na #!$%@? mi dzielony ekran" oraz "na #!$%@? mi swype" :)
a ostatnio usłyszałem "model z mniejszą ilością pamięci jest lepszy bo i tak wszystko trzyma się w chmurze (na którą żal mu kasy na abonament, ale #!$%@?, "mi 5 GB starcza")
@saggitarius_a: Ja #!$%@? kisne, ze Apple zrobiło lepszą intregacje chmury Google Drive niz Ci #!$%@? debile z Google xD gdzie ich aplikacje Google Drive mozna co najwyżej do kosza wyrzucić i przykryc gównem. Mam to w iPadzie i to dziala o niebo lepiej, prawie jak nowa partycja w systemie a nie #!$%@? osobna aplikacja.
Kiedyś nie mogłem zrozumieć po co komuś taki drogi telefon jak nie korzysta z urządzeń MAC. Teraz jak inne telefony kosztują podobnie nie ma to znaczenia. Jakbym miał zmienić telefon to tylko na iP 12/13 mini. Mały, poręczny i nie zamula (szkoda tylko YT vanced) :).
tak, czasem nie mogę się powstrzymać i najpierw zbieram taką wielką gule flegmy aż charcze, ile się da zanim zacznę się ksztusić i pluję z całej siły w swój stary xiaomi, najczęściej jak żona chce hasło do odblokowania
@saggitarius_a Ooo mam pytanie jak to teraz wygląda w iPhonie, wiele lat miałem tylko iPhone od pierwszego 2g aż skończyłem na 6s plus póżniej spodobał mi się Galaxy S8 i nadal mam. I jedna funkcja z której nie zrezygnuję z androida to że pobieram sobie rysunek techniczny na telefon zrzucam na pendrive i wkładam pendrive do maszyny. Na iPhone da się coś takiego zrobić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elon_w_zbozu: dwa lata temu wymieniłem X na nowszy model chyba 12 pro max i po trzech dniach zwróciłem bo nie widziałem zabardzo różnicy w działaniu ani nic interesującego dla mnie zauważyłem i kupiłem Galaxy note 20 wtedy i to było to czego mi brakowało
Dalej w domu używam iPada Pro i Apple TV
Ja odwrotnie - kiedy widzę użytkownika iOS to wiem, że mam do czynienia z ubogą umysłowo osobą, której niepotrzebny jest elastyczny, otwarty i dający tak wiele możliwości system jak android... Niepotrzebny dlatego bo użytkownicy iOS to bardzo proste osoby, żeby nie powiedzieć "tępe" czy też o "niskim IQ" ( ͡° ͜ʖ ͡°)