Wpis z mikrobloga

Czy wy laski macie rozum i godność człowieka?

Józef Wojciechowski (74lvl) polski miliarder,były właściciel Polonii Warszawa,przez 6 lat a obecnie twórca i główny udziałowiec firmy deweloperskiej JW Construction.
W sierpniu został ojcem dziecka,które urodziła mu Patrycja Tuchlińska(26lvl), z którą jest od 4 lat w związku,co oznacza,że zostali parą gdy miała 22 lata!

Jak można się tak upodlić,żeby dla kasy,bo chyba nie z miłości dać się mu posuwać, przez starego dziada i jeszcze mu dziecko urodzić?
Tracę wiarę w laski. Jestem z tych co zaraz będą już 20+ wiekiem i jeżeli laski w wieku 22 lat wchodzą w związki z takimi typami to chyba nie ma już nadzieji dla tego świata.
A podobno laski bliżej 30tki mądrzeją itd…
Najlepiej to wgl chyba nie wchodzić w związek,bo chyba coraz więcej lasek idzie zwyczajnie za kasą i nigdy nawet jak wejdziesz w związek z laską to się nie dowiesz o jej przeszłości…

Szkoda gadać i tyle…

#zwiazki #pilkanozna #poloniawarszawa #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #przegryw #milosc #seks #smutek #zalesie #logikarozowychpaskow #ciaza #dzieci #
xydeN- - Czy wy laski macie rozum i godność człowieka? 

Józef Wojciechowski (74lvl...

źródło: comment_1632224518ovUipk1uuaXtzIxSgVdpYt.jpg

Pobierz
  • 128
@xydeN-: myśl sobie, że jestem białorycerzykiem jeżeli chcesz, ale ona mi nie wygląda na upodloną. Upodlone, to są laski z kompleksami, żyjące zaszczepionymi przez kulturę ogranicznikami, z facetem, który je po alkoholu bije. Takie też nie kochają swojego faceta, profit? Prak profitu, limo pod okiem i tanie żarcie powodujące raka. Zazdrościsz typowi i tyle.
@xydeN-: No i jakby, co Ci do tego? Nie wiesz z jakich powodów to robi, jezeli robi to dla kasy, to pewnie ten chłop o tym wie, chłop już jest w takim wieku, że pieniądze nie są dla niego najważniejsze, na starość ma młodą laske obok, nie czuje się samotny, deal za deal, pewnie jest tego świadom, ale przykładowo już nie miałbyś problemu jakby Twój ziomo ruchał laske tylko dlatego, że
No i jakby, co Ci do tego? Nie wiesz z jakich powodów to robi, jezeli robi to dla kasy, to pewnie ten chłop o tym wie, chłop już jest w takim wieku, że pieniądze nie są dla niego najważniejsze, na starość ma młodą laske obok, nie czuje się samotny, deal za deal, pewnie jest tego świadom, ale przykładowo już nie miałbyś problemu jakby Twój ziomo ruchał laske tylko dlatego, że ładnie wygląda?
@xydeN-: Zawsze jak widzę laski ze starymi dziadami, przypomina mi się pewien dowcip:

98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:
- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna.
Doktor myśli chwilę i mówi:
- Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł