Wpis z mikrobloga

Czy wy laski macie rozum i godność człowieka?

Józef Wojciechowski (74lvl) polski miliarder,były właściciel Polonii Warszawa,przez 6 lat a obecnie twórca i główny udziałowiec firmy deweloperskiej JW Construction.
W sierpniu został ojcem dziecka,które urodziła mu Patrycja Tuchlińska(26lvl), z którą jest od 4 lat w związku,co oznacza,że zostali parą gdy miała 22 lata!

Jak można się tak upodlić,żeby dla kasy,bo chyba nie z miłości dać się mu posuwać, przez starego dziada i jeszcze mu dziecko urodzić?
Tracę wiarę w laski. Jestem z tych co zaraz będą już 20+ wiekiem i jeżeli laski w wieku 22 lat wchodzą w związki z takimi typami to chyba nie ma już nadzieji dla tego świata.
A podobno laski bliżej 30tki mądrzeją itd…
Najlepiej to wgl chyba nie wchodzić w związek,bo chyba coraz więcej lasek idzie zwyczajnie za kasą i nigdy nawet jak wejdziesz w związek z laską to się nie dowiesz o jej przeszłości…

Szkoda gadać i tyle…

#zwiazki #pilkanozna #poloniawarszawa #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #przegryw #milosc #seks #smutek #zalesie #logikarozowychpaskow #ciaza #dzieci #
xydeN- - Czy wy laski macie rozum i godność człowieka? 

Józef Wojciechowski (74lvl...

źródło: comment_1632224518ovUipk1uuaXtzIxSgVdpYt.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
@howtowisnia: jak można nie czuć się samotnym dzięki lasce, która jest z tobą dla kasy?
Co innego seks, on ma seks z kobietą jaka chce, ale nie jest w stanie kupić sobie realnego zainteresowania, ciepła, przyjaźni, wsparcia, czyli tego, co składa się na brak samotności.
  • Odpowiedz
@Majku_: skąd w ogóle poczucie, że autor posta, pisząc ten post, czuję zazdrość, złość, i negatywne emocje? Nie może tego chłodno rozpatrywać w kategoriach zjawiska społecznego? Ja przeczytałam komentarze i post, bo mnie zwyczajnie interesuje opinią innych ludzi, ba, mogę wypowiedzieć swoją, co nie znaczy, że czuje jakiekolwiek negatywne emocje do tej kobiety, miliardera i ich dzieciaka.
  • Odpowiedz
  • 2
@Krynicka skąd? wnioskuje to po tonie wypowiedzi i słowach, jakich autor posta użył. Czy mój wniosek jest chybiony? Nie sądzę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Co do Ciebie to się nie wypowiem, bo twoja wypowiedź jest neutralna i trudno ocenić ją jako aprobującą, lub krytykująca bohaterów wpisu. Post opa neutralny nie jest.
  • Odpowiedz
@Majku_: Nawet jeśli skrytykowalabym tego miliardera i jego dziewczynę, a właściwie nawet nie skrytykowała, tylko napisała, że mi by taki styl związku i życia nie odpowiadał, to nie znaczy z góry, że im zazdroszczę. Współcześnie jest dziwna tendencja do zarzucania zazdrości każdemu, kto ośmieli się coś skrytykować, tak, jakby krytyka nie mogła być podszyta innymi motywami.
Ps. Rzeczywiście autor posta był emocjonalny, widac, że nie popiera tej sytuacji, czy to z
  • Odpowiedz
@xydeN- masz racje powinna z milosci zbierać jakiemus Mirkowi skarpety które rzucil na ziemię bo kosz na pranie za daleko, w wynajmowanej kawalerce i jemu urodzic babelka, ale zeby szybko wracala do pracy, bo kto to widzial, p0lke roszczeniową, lenia smierdzacego, ze ona se z malym dzieckiem po nieprzespanej nocy jeszcze by odpoczywa czy ogarnęła chalupe. Przeciez ogarniecie domu, jak wie kazdy Mirek wykopowocz, to jest 15 minut, a ona by se
  • Odpowiedz
@Przepoczwarzenie: nie słucham osób,które bronią takich zachowań…
Mam prawo dawać taki wpis i skrytykować i wyrazić swoją opinię na jej temat i tyle
Jak zwykle torowanie gowno o mnie wiesz,ale od razu najlepiej mnie zjechać od góry do dołu i uznać za postuje na przegrywie bo dałem takie tag…
Żałosne i jeszcze to różowa pisze…
  • Odpowiedz
@czuczer: ty w to wierzysz? Są intercyzy są odpowiednie kwity, taki gościu zabezpieczył się prawnie żeby nie mogła tknąć majątku, dostanie pewno dzieciak w odpowiednim czasie, jedyna nadzieja jej że dzieciaka urobi żeby jej odpalał siano. A tak to na obecną chwilę jest dziwką na usługach swojego Pana, pewno jak go #!$%@? to ja #!$%@? na zbity pysk bez praw do dziecka i może sobie chodzić po sądach i gówno zrobi,
  • Odpowiedz