Wpis z mikrobloga

Czy wy laski macie rozum i godność człowieka?

Józef Wojciechowski (74lvl) polski miliarder,były właściciel Polonii Warszawa,przez 6 lat a obecnie twórca i główny udziałowiec firmy deweloperskiej JW Construction.
W sierpniu został ojcem dziecka,które urodziła mu Patrycja Tuchlińska(26lvl), z którą jest od 4 lat w związku,co oznacza,że zostali parą gdy miała 22 lata!

Jak można się tak upodlić,żeby dla kasy,bo chyba nie z miłości dać się mu posuwać, przez starego dziada i jeszcze mu dziecko urodzić?
Tracę wiarę w laski. Jestem z tych co zaraz będą już 20+ wiekiem i jeżeli laski w wieku 22 lat wchodzą w związki z takimi typami to chyba nie ma już nadzieji dla tego świata.
A podobno laski bliżej 30tki mądrzeją itd…
Najlepiej to wgl chyba nie wchodzić w związek,bo chyba coraz więcej lasek idzie zwyczajnie za kasą i nigdy nawet jak wejdziesz w związek z laską to się nie dowiesz o jej przeszłości…

Szkoda gadać i tyle…

#zwiazki #pilkanozna #poloniawarszawa #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #przegryw #milosc #seks #smutek #zalesie #logikarozowychpaskow #ciaza #dzieci #
xydeN- - Czy wy laski macie rozum i godność człowieka? 

Józef Wojciechowski (74lvl...

źródło: comment_1632224518ovUipk1uuaXtzIxSgVdpYt.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
@xydeN-: Pamiętam jak na czacie internetowym jakąś dziewczyna się pytała czym się zajmuję. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, napisała że nie ta liga bo ona się lubi dobrze dobrać :D Pośmiałem się trochę i pożegnałem :D Rzeczywistości są takie dziewczyn które lecą na kasę tylko, jest ich masa. Jednak znajdzie się też dużo takich, które nie lecą na kasę, tylko :)
  • Odpowiedz
@czuczer: dokładnie. O ile nie ma jakichś papierów dzięki czemu nie odziedziczy fortuny, to istna inwestycja.

Jedni uczą się i doszkalają, a ta pożyje w luksusie z jednym "ale", a później już z górki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xydeN-: Karol Strasburger ma 74 lata i partnerkę która ma 35 lat która mu urodziła dziecko nie tak dawo a małżeństwem są od 2019 roku, kasa kasą, życie życiem;)
  • Odpowiedz
@Plp_: temu dziecku nigdy nic nie zabraknie, może zostać kimkolwiek zachce. A ile dzieci wychowuje się z ojcami w więzieniu, za granicą, którzy piją, zerwali kontakt, młodo umarli?

@xydeN-: prawdziwe upodlenie to spędzić całe życie w gownopracy. Nie móc nic zapewnić rodzinie. Nic nie widzieć, nic nie przeżyć. Przez 8 godzin być traktowany jak robal, pozostałe spać lub siedzieć przed tv bo nie ma się już siły ani
  • Odpowiedz
@xydeN-: Poznałem ją 3 lata temu jak stała jako hostessa Goodie we Wroclavii i rozdawała batoniki xD Tzn zaczepiła mojego kolegę chada z którym szedłem na obiad i już wtedy ewidentnie szukała okazji na lepsze życie, zwłaszcza jak dowiedziała się ze kolega to #programista15k. Cala historia zakończyła się jak poleciała "na pokaz mody" do Turcji i gość wyczaił ze cos jest z nią nie tak, ale pamiętam
  • Odpowiedz