Wpis z mikrobloga

Czy wy laski macie rozum i godność człowieka?

Józef Wojciechowski (74lvl) polski miliarder,były właściciel Polonii Warszawa,przez 6 lat a obecnie twórca i główny udziałowiec firmy deweloperskiej JW Construction.
W sierpniu został ojcem dziecka,które urodziła mu Patrycja Tuchlińska(26lvl), z którą jest od 4 lat w związku,co oznacza,że zostali parą gdy miała 22 lata!

Jak można się tak upodlić,żeby dla kasy,bo chyba nie z miłości dać się mu posuwać, przez starego dziada i jeszcze mu dziecko urodzić?
Tracę wiarę w laski. Jestem z tych co zaraz będą już 20+ wiekiem i jeżeli laski w wieku 22 lat wchodzą w związki z takimi typami to chyba nie ma już nadzieji dla tego świata.
A podobno laski bliżej 30tki mądrzeją itd…
Najlepiej to wgl chyba nie wchodzić w związek,bo chyba coraz więcej lasek idzie zwyczajnie za kasą i nigdy nawet jak wejdziesz w związek z laską to się nie dowiesz o jej przeszłości…

Szkoda gadać i tyle…

#zwiazki #pilkanozna #poloniawarszawa #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #przegryw #milosc #seks #smutek #zalesie #logikarozowychpaskow #ciaza #dzieci #
xydeN- - Czy wy laski macie rozum i godność człowieka? 

Józef Wojciechowski (74lvl...

źródło: comment_1632224518ovUipk1uuaXtzIxSgVdpYt.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
@xydeN-: on construction a ona investment w siebie i swoją przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sierpniu został ojcem dziecka,które urodziła mu Patrycja Tuchlińska


@xydeN-: nie wiadomo czy to na pewno on ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Ja stosuję dyskryminację pozytywną w stosunku do tej kobiety żeby nie utrwalała krzywdzącego stereotypu kobiety utrzymanki. Nie po to jej babki i prababki walczyły o emancypację żeby teraz to zaprzepaszczać
  • Odpowiedz
  • 7
@xydeN- ej, ale tak serio, co Cię to obchodzi? Czytasz tę historię o Wojciechowskim, piszesz ten wpis i jedyne co, to czujesz złość, zazdrość i gorycz. Warto? Serio?

Weź zamiast tego poczytaj sobie o jakichś wielkich osiągnięciach ludzkości, o przyjemnych wydarzeniach w świecie, w ostateczności pooglądaj sobie małe kotki na YouTube. I będziesz miał pozytywne emocje zamiast negatywnych.
  • Odpowiedz
@xydeN-: w sumie to #!$%@? z nią. Nie wiadomo czy się kochają czy robi to dla kasy, ich sprawa.

Ale czy ktokolwiek pomyślał o tym dziecku? Jego ojciec prawdopodobnie umrze gdy gówniak będzie miał kilka lat.
  • Odpowiedz
@xydeN-: usunięcie socialmediow przegrywom byłoby najlepszym co mógłby świat dla was zrobić. Sami śmieją się z julek z zainteresowaniami na poziomie instagrama, ale ile to już razy widziałem boldupienie na instagramowe gwiazdki. Tag przegryw niczym się momentami nie różni od jakiś ploteczkowych portali.

Bo chyba nie jesteście banda debili ekstrapulujacymi pojedyncze jednostki (najbardziej widoczne) na cała populacje, prawda?
  • Odpowiedz
  • 5
@xydeN- z perspektywy życia jej sie nie dziwię pożyje w luxusie nie ma ciężaru odpowiedzialnosci ktory ja mam za 4 k netto , zyje wakacjami instagramem jej dziadek część majątku przepiszę na nią i ma z bani prace.
  • Odpowiedz
@xydeN- ziomek, jak ty będziesz rozkminiał swoje życie i swoje przyszłe wybory opierając to na miliarderze i jego żonie to niestety mam dla Ciebie złą wiadomość: nie jesteś ani miliarderem, ani nawet milionerem, więc po #!$%@? pieprzysz takie brednie? Zejdź na ziemię i szukaj ludzi twojego pokroju zamiast się przejmować oczywistościami, że bycie milionerem przyciąga płeć przeciwną .
Napisz jeszcze, że ładne laski to #!$%@? bo nie umawiają się z zaniedbanymi chłopakami
  • Odpowiedz
@xydeN-: jego poprzednia żona była 37lat młodsza od niego to już za stara i zmienił na młodszą.
pewnie podpisała intercyzę i gdyby nie dziecko to nic by nie dostała, teraz jest zabezpieczona na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz