Wpis z mikrobloga

Fitboxy to chyba jedno z najwiekszych rakowisk wśród cateringów. I wcale nie chodzi o jakość jedzenia (chociaż tutaj mogło by być trochę bo potrafi przyjść coś skwaszone a i męczenie buły niektórymi składnikami "POMIDORKI/RZODKIEWKA" jest męczące) czy kwestii dostaw.

Tutaj rozchodzi się o kontakt z klientem. Jak pod jakimś ich postem pojawi się sporo negatywnych komentarzy to ciach usuwają post. Jeśli napiszesz coś krytycznie w stylu że np coś Ci niekoniecznie smakowało albo coś się często powtarza (NIE HEJT) to wyłapujesz bana. Czy naprawdę duże firmy które działają w całej PL nie stać na zatrudnienie "nie-idioty" od socjali, który zamiast rozdawać bany (i sprawiać wrażenie że wszystko jest ok) to zwyczajnie grzecznie odpisze i będzie miał jakiś kontakt ? Przez to właśnie rezygnuję z ich kateringu i kilkoro moich znajomych. Wiele nie stracą ale będę skutecznie odradzał branie diet od tych buraków.

Chętnie posłucham jakie inne alternatywy mniej więcej w podobnych $$ proponujecie (tylko nie wylatujcie z czymś 2x droższym).

#cateringdietetyczny #catering #krakow #dieta #dietapudelkowa #fitboxy #fit #jedzenie
  • 17
  • Odpowiedz
@DevSharingan: No tragedia. Nawet nie idzie ich w google ocenić, bo to jakieś inne fitboxy, a z facebooka usuwają komentarze. Jak się mnie pytali czy przedłużamy i powiedziałam, że nie, bo jakość im drastycznie spadła w ciągu 3 miesięcy no to nawet się nie kłócili xD Najlepsze jak wstawili jakiś tam deser z mnóstwem owoców, ludzie w komentarzach, że przecież tam dali 2 truskawki na krzyż to ktoś tam w komentarzach,
  • Odpowiedz
czasem poświęcić te 5 minut na zrobienie sobie jajecznicy czy czegoś równie skomplikowanego, więc ogólnie te firmy to jakaś straszna lipa.


@not_me: Wszystkie te kateringi żerują na utartej BZDURZE czyli musisz jeść co 3 godziny inaczej marsjanie cię wydymają, i pamiętaj masz jeść tonę węglowodanów aby mieć siłę i moc na siedzenie przed kompem 12 godzin w kołchozie. Nawet niewielkie ograniczenie węglowodanów sprawi, że nie potrzeba więcej niż 2-3 posiłków dziennie.
  • Odpowiedz
@lyndrym: miałem to samo, ale w sumie nawet taniej mi wyszło. Ogólnie to wczoraj był kolejny wykop z ich udziałem że bawienie się w piramidę finansową i że oni optimalBox, biały widelec to jest wszystko to samo ten sam właściciel.
  • Odpowiedz
@selectGwiazdkaFromTabelka: aleś pojechał. Upośledzony to jesteś ty z takimi komentarzami. Wygoda jest zajebista a i cena taka że za 30zł za dzień to byś często zrobił gówno a już na pewno nie miał dzień w dzień 5 innych posiłków tylko byś jechał kanapeczki, jajeczniczkę i kurczaka. I te rzeczy może i byś zrobił w 15 min (ale pozostałe już niekoniecznie). Ale wcześniej musisz iść do sklepu i tam zejdzie Ci z
  • Odpowiedz
a i cena taka że za 30zł za dzień to byś często zrobił gówno


@DevSharingan: Ja nie zrobię ale firma której musi się zgadzać w excelu zrobi. Nie bądź śmieszny. Wszystko opiera się na najniższej kaloryczności i podbija się tanim tłuszczem. Tak działają te pudełka.

Przygotowanie moich dwóch posiłków dziennie ok 3500 kcal zajmije mi aktywne 15 minut dziennie. I gówna nie jem. Mięso samo się robi czy to w piecu
  • Odpowiedz
Nie polecam tego gówna. Dwa miesiące czekam na zwrot kasy. Będę składał pozew. Jak ktoś jest w podobnej sytuacji to priv, możemy złożyć zbiorowy :)
  • Odpowiedz
@selectGwiazdkaFromTabelka: ja nie lubię gotować i stać za garami, jak 30min nawet na jajecznicę potrafi zejść, wolę w ten czas realizować projekty, catering zajebista sprawa i oszczędność czasu bo chodzby na zakupy jak pojadę to schodzi w cholerę czasu
  • Odpowiedz