Wpis z mikrobloga

@CocoJamboolin:
Jakie k------o mężczyzn? O czym ty bredzisz?
Jaka odpowiedzialność nałożyli na ciebie współcześni mężczyźni? Jak zachce ci się być któregoś dnia samotna matka, a nasz niewydolny aparat państwowy nie da rady ściągnąć alimentów z ojca, to ja i reszta mężczyzn będziemy bulić na twoje pato-zachcianki i wbrew naszej woli będziemy utrzymywać system w którym wychowujemy wybrakowane dzieci wychowujące się w niekompletnych rodzinach. Od twojej woli zależy czy r-----------z własnemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amantadeusz: Takie jest życie, nie każdy zarucha, nie każdy będzie bogaty, nie każdy będzie ojcem. Wy nieatrakcyjni faceci musicie się pogodzić z własnym losem. Wyjściem dla Was może być droga zostania #ladnetranski. Niejeden facet w ten sposób odmienił swój los na lepsze
  • Odpowiedz
Jakie k------o mężczyzn? O czym ty bredzisz?


@Flypho: No przecież mężczyźni od zawsze się "k-----i się" na lewo i prawo i nie ponosili za to odpowiedzialności.

Jaka odpowiedzialność nałożyli na ciebie współcześni mężczyźni? Jak zachce ci się być któregoś dnia samotna matka, a nasz niewydolny aparat państwowy nie da rady ściągnąć alimentów z ojca, to ja i reszta mężczyzn będziemy bulić na twoje pato-zachcianki i wbrew naszej woli będziemy utrzymywać system w którym wychowujemy wybrakowane dzieci wychowujące się w niekompletnych
  • Odpowiedz
Jeśli zaciąży i wydali z siebie bękarta, to całe społeczeństwo będzie musiało zrzucać się na kolejną samotną madkę.


@amantadeusz: xD

Że niby 500+ przyznawane na każdego bombla? I że ten bombel będzie samopylny, bez udziału jakiegoś
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin:
To jest kontynuacja tematu „za powstanie dziecka mężczyzna i kobieta ponoszą jednakowa odpowiedzialność”. Zapytałem jak to się ma wobec faktu ze kobieta może na życzenie dokonać aborcji bez pytania kogokolwiek o zgodę i bez ponoszenia za to jakichkolwiek konsekwencji. Wiec kto tak naprawdę decyduje o dziecku, co? Zaczynasz łączyć kropki?
  • Odpowiedz
Zapytałem jak to się ma wobec faktu ze kobieta może na życzenie dokonać aborcji bez pytania kogokolwiek o zgodę i bez ponoszenia za to jakichkolwiek konsekwencji.


@Flypho: Dziwne pytanie zważając na to, że w Polsce kobiety nie mają dostępu do legalnej aborcji, no ale cóż. Kobieta ma prawo do aborcji, ponieważ płód rozwija się w jej ciele, jakby płód rozwijał się w ciele mężczyzny, to też mężczyzna miałby prawo do
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: Akurat kobiet miałem całkiem sporo, większość opisywanych tu przeze mnie patologii w taki czy inny sposób zahacza o moje doświadczenia z przeszło 20 dziewczynami, które przewinęły się przez moje łóżko, jakoś od 16 roku życia.

Natomiast po próbie zrównywania sytuacji kobiety wypinającej się każdemu i atrakcyjnego mężczyzny posiadającego duże powodzenie wyczuwam tu na kilometr spermiarza. Który albo jest prawiczkiem i nie ma pojęcia jak to wygląda z obu stron, albo jedyną jego szansą na jakikolwiek kontakt z kobietą jest przytakiwanie jej we wszystkim i błaganie o s--s. Szczerze współczuję.

Tobie chociaż trochę nie jest wstyd używać wyzwisk od nieruchajacych jako poważnego argumentu w
  • Odpowiedz
I to nie koniec socjalu jaki musimy płacić.


@amantadeusz: Masz na myśli groszowe rodzinne czy praktycznie niedostępne mieszkania socjalne?

To ona decyduje z kim pójdzie do łóżka, więc jeśli ciągle szuka przygodnego seksu i zmienia fagasów co tydzień to można mieć tylko i wyłącznie do niej pretensję, że któryś facet z rzędu nie będzie się poczuwał do wychowywania bękarta, skoro nigdy nie traktował jej jako potencjalnej żony czy matki swoich
  • Odpowiedz
Zapytałem jak to się ma wobec faktu ze kobieta może na życzenie dokonać aborcji bez pytania kogokolwiek o zgodę i bez ponoszenia za to jakichkolwiek konsekwencji.


@Flypho: W Polsce nie ma aborcji na życzenie. Ba, praktycznie w ogóle nie ma aborcji.
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin:
Ty naprawdę nie dostrzegasz sprzeczności w tym co napisałaś?
- kobieta zachodzi w ciąże
- kobieta ma pełna swobodę wyboru czy dziecko urodzić czy abortowac, państwo nie wyciągnie wobec niej żadnych konsekwencji z tytułu bycia samotna matka ani z tytułu aborcji
- mężczyzna ma c---a do gadania, jest zdany na laske kobiety i poniesie konsekwencje jej wyboru
- oDp0wIeDziAlNoSC jEsT tAKa sAmA
Ja p------e xD
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: Czyli kobieta jeśli nie chce dziecka z wpadki powinna móc je usunąć wedle uznania. Mężczyzna natomiast jeśli nie chce przez następne ćwierć wieku pod groźbą więzienia płacić 1/3 pensji na niechciane dziecko powinien... przestać uprawiać s--s xD

Matriarchalna hipokryzja aż kipi.

Spłodzenie dzieciaka zależy wyłącznie od faceta - jak poskąpił na gumkę lub wolał iść do łóżka z kimś, co do kogo nie ma pewności że się zabezpiecza lub w razie W usunie ciążę to sam sobie
  • Odpowiedz
Czyli kobieta jeśli nie chce dziecka z wpadki powinna móc je usunąć wedle uznania. Mężczyzna natomiast jeśli nie chce przez następne ćwierć wieku pod groźbą więzienia płacić 1/3 pensji na niechciane dziecko powinien... przestać uprawiać s--s xD


@amantadeusz: Ty to napisałeś. Ja nie będę rozmawiać z psychoprawakiem hipokrytą.
  • Odpowiedz
25 lat płacenia alimentów na niechciane dziecko (które nawet nie musi być jego) nie może być karą za uprawianie seksu, kropka.


@amantadeusz: Jeżeli ktoś uznaje dziecko w ciemno, to już jego wina. Ignorantia iuris nocet, jakby to rzekli Rzymianie.

A jaka jest kara za aborcje na
  • Odpowiedz