Wpis z mikrobloga

@Filipterka25:
I ilu już skazano? Bo aborcji Polki przeprowadzają wg niektorych szacunków nawet 80-100 tysięcy rocznie, wiec prokuratura musi mieć ręce pełne roboty. Jak idzie?
  • Odpowiedz
psychoprawakiem


@CocoJamboolin: Oj, wystarczy choć trochę skrytykować matriarchalne przywileje i już z braku argumentów dochodzi do przepalenia zwojów i jakiegoś dziwnego szufladkowania. Do kompletu swojej ignorancji nazwij mnie jeszcze incelem.

I skoro nie będziesz ze mną rozmawiać, to proszę #!$%@?ć z mojego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja nic o tym nie wspominałem.


@Flypho: Wspomniałeś, o tutaj -> mężczyzna ma #!$%@? do gadania, jest zdany na laske kobiety i poniesie konsekwencje jej wyboru

oDp0wIeDziAlNoSC jEsT tAKa sAmA


No odpowiedzialność za ciąże jest taka sama, bo dwie osoby uprawiają seks i są temu tak samo winne. Czego w tym nie rozumiesz? XD
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś uznaje dziecko w ciemno, to już jego wina. Ignorantia iuris nocet, jakby to rzekli Rzymianie.


@Filipterka25: Jeśli jakaś kobieta poszła sobie wyzywająco ubrana na imprezę, to już jej wina [że gwałt]. Ignorantia iuris nocet, jakby to rzekli Rzymianie.

Normalnym efektem niezabezpieczonego seksu jest ciąża.


@Filipterka25: Ćwierć wieku wysokich alimentów pod groźbą więzienia nie jest już 'normalnym efektem niezabezpieczonego seksu'. Więc to żaden argument.
  • Odpowiedz
@Filipterka25:
Powiedz mi jeszcze jak się skutecznie migać od alimentów bo jestem ciekawy xD. Nawet Macierewiczowi się nie udało, ale ty znasz sposoby - chciałbym je poznać.
  • Odpowiedz
Oj, wystarczy choć trochę skrytykować matriarchalne przywileje i już z braku argumentów dochodzi do przepalenia zwojów i jakiegoś dziwnego szufladkowania.


@amantadeusz: Przecież Ty bronisz swojego patriarchalnego przywileju do rozwiązłości seksualnej jako mężczyzna, a równość płci pod ty względem nazywasz matriarchatem. Oj, hipokryzja, oj, podwójne standardy.

Do kompletu swojej ignorancji nazwij mnie jeszcze incelem.


To znowu Ty napisałeś.
  • Odpowiedz
Powiedz mi jeszcze jak się skutecznie migać od alimentów bo jestem ciekawy


@Flypho: https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/ile-osob-nie-placi-alimentow-w-polsce/wl1sbfe

Zapytaj się kogoś z tych 300 tysięcy.

Ćwierć wieku wysokich alimentów pod groźbą więzienia nie jest już 'normalnym efektem niezabezpieczonego seksu'. Więc to żaden argument.


@amantadeusz: xD

Ale wiesz, że jeżeli płacisz chociąż kilka złotych miesięcznie, to nie mogą ciebie skazać za alimenty, nie?

Jeśli jakaś kobieta poszła sobie wyzywająco ubrana na imprezę, to już jej
  • Odpowiedz
Nie no fajny przykład - 6-krotnie karany patus recydywista xD dostał karę więzienia.


@Flypho: Co to ma do rzeczy? Facet nie został skazany za bycie patusem, tylko za sfinansowanie pigułek poronnych.
  • Odpowiedz
Nic, tylko na głos ci komentuje ze na jakieś 250 tysięcy aborcji byłaś mi w stanie znaleźć tylko jednego 6-krotnie karanego patusa.


@Flypho: wpadłeś na to, że nie każdy wyrok jest opisywany w internetach?
  • Odpowiedz
Niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://orzeczenia.ms.gov.pl/


@Flypho: Nie, tam nie trafiają wszystkie orzeczenia.

A jak tak bardzo szukasz statystyk, to masz problem - prokuratura nie za bardzo się nimi lubi chwalić (zazwyczaj nie ma czym). Inna rzecz, że trzeba być niezłym dzbanem, by nie umieć przekazać ~500-1000 zeta na pigułki tak, by nie było śladu.
  • Odpowiedz