Wpis z mikrobloga

W przypadku dostępności aborcji jedynym sprawiedliwym i równościowym prawem jest to do zrzeczenia się ojcostwa bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych. Jeśli kobieta może pozbyć się niechcianej ciąży, mężczyzna musi mieć prawo pozbyć się zobowiązań wobec niechcianego dziecka.


@amantadeusz: czyli wracamy do punktu wyjścia - mężczyźni oczywiście bez żadnej odpowiedzialności za płodzenie bachorów.

No nie, nie cwaniaczku. W przypadku powołania na świat nowego istnienia za jego wychowanie odpowiedzialni sa ci, którzy go spłodzili
  • Odpowiedz
O, już spermiarz się zesrał xD JAK ŚMIESZ KRYTYKOWAĆ NASZE PIĘKNE POLSKIE KSIĘŻNICZKI MIZOGINIE HRUUUUUM KWIIII PIERD

Jesteście patologią wcale nie mniejszą niż zdegenerowana patuska dająca dupy sprawniej niż tajska prostytutka w brytyjskim domu starców xD


@amantadeusz: ja sie zesrałem? popatrz na siebie jak ci dupe rozerwało, ze musiales az capsa właczyc. Ja mam #!$%@? na laske, koło #!$%@? mi lata z kim ona sie rucha, wiec jak moge byc spermiarzem?
  • Odpowiedz
No nie, nie cwaniaczku. W przypadku powołania na świat nowego istnienia za jego wychowanie odpowiedzialni sa ci, którzy go spłodzili


@waro: Ok, a więc jesteś zwolennikiem pisowskiego pomysłu całkowitej delegalizacji aborcji. Twoja sprawa.

Aha, a za obecne problemy społeczne związane ze spadkiem dzietnosci i wzrostem samotności odpowiedzialna jest globalizacja i brak presji społecznej na założenie rodziny, a nie jakaś wydumana rozwiązłość seksualna. Nie ma znaczenia czy to będą wyzwolone Francuzki czy
  • Odpowiedz
czyli wracamy do punktu wyjścia - mężczyźni oczywiście bez żadnej odpowiedzialności za płodzenie bachorów.

No nie, nie cwaniaczku. W przypadku powołania na świat nowego istnienia za jego wychowanie odpowiedzialni sa ci, którzy go spłodzili (pomijając skrajne przypadki jak gwałty).

Aha, a za obecne problemy społeczne związane ze spadkiem dzietnosci i wzrostem samotności odpowiedzialna jest globalizacja i brak presji społecznej na założenie rodziny, a nie jakaś wydumana rozwiązłość seksualna. Nie ma znaczenia czy
  • Odpowiedz
Alimenty są coraz częściej przyznawane także ojcom i sam znam kilka takich przypadków w swoim bliższym i dalszym otoczeniu. Czy jeżeli ojciec dostaje alimenty to tez można mówić, że to "na niego" a nie na dziecko?


@nie_tak_szybko: W polsce ojciec w praktyce dostanie alimenty tylko w przypadku jak matka jest alkoholiczką, ćpunką i niema perspektyw na życie. Czyli jak widzisz, scenariusz patologiczny. Z reguły alimenty i dzieci dostaje matka. Chodzę po
  • Odpowiedz
@nie_tak_szybko: Zawsze mnie śmieszy to gadanie że mężczyźni częściej to, mężczyźni częściej tamto, częściej srają do paczkomatu - no jak się w życiu nie podejmuje żadnego ryzyka to się nie dziw że wśród kobiet nie ma ani wybitnych osiągnięć na plus ani wybitnych osiągnieć na minus, tylko nie wyjeżdżaj mi z marią skłodowską bo jebnę - w świecie nic nie występuje w 100% tylko maks 99.99% więc to nie jest argument
  • Odpowiedz
Ok, a więc jesteś zwolennikiem pisowskiego pomysłu całkowitej delegalizacji aborcji. Twoja sprawa.


@amantadeusz: nawet jeśli kobieta zdecyduje się na urodzenie dziecka bez zgody mężczyzny, to taka jedna, mała rzecz zmienia tutaj całkowicie zadasy gry - pojawia się nowa osoba, która ma prawo do opieki ze strony dwójki osób, które ją splodziły, a nie tylko jednej.

Powiesz, że to niesprawiedliwe dla mężczyzny i pewnie tak jest, ale mogę tutaj zastosować dokładnie taką
  • Odpowiedz
@amantadeusz:
panie "wolnościowcu" dlaczego usuwasz komentarze? A moze z ciebie nie jest żaden wolnościowiec? czyżby fakty które podałem były niepoprawne politycznie? Boisz się przyjąć na klatę coś z czym się nie zgadzasz?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko nie pisz że mój komentarz był obraźliwy bo sobie go zapisałem i mogę wrzucić na mirko
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nawet jeśli kobieta zdecyduje się na urodzenie dziecka bez zgody mężczyzny, to taka jedna, mała rzecz zmienia tutaj całkowicie zadasy gry - pojawia się nowa osoba, która ma prawo do opieki ze strony dwójki osób, które ją splodziły, a nie tylko jednej.

Powiesz, że to niesprawiedliwe dla mężczyzny i pewnie tak jest, ale mogę tutaj zastosować dokładnie taką samą retorykę, którą już się posłużyłeś w tej dyskusji:

"Trzeba było odpowiedzialnej wybrać partnerkę
  • Odpowiedz
Ale Ty wiesz, że kobieta sama nie zachodzi w ciąże i mężczyzna jest za to tak samo odpowiedzialny? A społeczeństwo nie zrzuca się na samotną matkę, tylko na dziecko.

Uprzywilejowane to są białe hetero chłopy, a odzywać się już nie będę, bo mi iq spada od dyskusji z wykopowym prawactwem.

Alimenty to nie są dotacje na samotne matki, tylko na dzieci.


@amantadeusz: Różowa wyżej ma chyba iq taboreta xD
  • Odpowiedz
Nie, ma prawo do opieki od osoby która zadecydowała o istnieniu dziecka. Czyli matki, bo facet zgadzał się tylko na seks bez zobowiązań.


@AutismoHarbinger: nie bądź śmieszny. Według tej logiki to dziecko nie mialoby prawa do alimentów od ojca nawet jeśli poczęło się w wyniku gwałtu.

Poza tym nie zamierzam się już więcej kopać z koniem w kwestii praw dziecka, które większość z was tutaj ma totalnie w dupie. Kobiety nie
  • Odpowiedz