Wpis z mikrobloga

Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wybrać do aneksu kuchennego, pomożecie? oczywiście szary kolor RAL taki sam jak pozostałe fronty z tyłu, wyszło ciemniej tylko przez ustawienie światła na wizualizacji.
Głosowanie poprzez polubienie komentarza

PS. dodam jeszcze że z tej samej płyty drewnopodobnej będzie szafka RTV pod TV w salonie, więc boję się trochę o przesyt. #mieszkanie #architektura #wnetrza #kuchnia #design #mirabelkopomusz #architekturawnetrz
Pobierz
źródło: comment_1631861700U32K7dd9s7nVRHY8eHS05H.jpg
  • 134
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: nie rezygnuj z tej szafki. Mam dokladnie tak samo i 3 hokery w tym miejscu. Sprawdza sie dobrze nic sie nie otwiera a szafka wlasnie na dokumenty i rzeczy do rysowania malowania dla dzieci.
@MrFen masz rację! o tym nie pomyślałem, chyba jednak zrezygnuje z tip on w takim razie, a przeznaczenie takie żeby np trzymać tam dokumenty lub inne pierodoły, szkoda niewykorzystanej przestrzeni po prostu


@gooway: a nie możesz zrobić głębszych komór od drugiej strony?
@gooway: Dobra kilka uwag ode mnie.

Po pierwsze cargo przemyśl, jak jakimś cudem stolarz zrobi jak na wizce i nie będziesz mieć małych blend na oddalenie to będzie to nierealne do otwierania.
Co do szafek pawlaczowych, większość klientów takie bierze i się sprawdzają. Ale kwestia układu już stricte zależna od Ciebie jest.
No i tak jak wyżej, sprawdź sobie fizycznie na miejscu jak będzie wyglądać otwieranie okna z baterią. Może Cię
@kfff
@MaciejPN
@Lorax

no i teraz mam serio zagwozdkę z tymi pawlaczami, wstawiłem zdjęcie w komentarzu gdzieś powyżej jak to od boku wygląda i wydaje mi się że jakoś mocno nie wystają, przynajmniej nie wydają się uciążliwe na pierwszy rzut oka. gdybym je cofnął maksymalnie czyli do żeby tworzyły jedną płaszczyznę z szafkami wiszącymi pod nimi wydaje mi się że zrobi się trochę monotonnie tzn jedna bryła, w dodatku masywna bo sufity