Wpis z mikrobloga

Jutro będę robić pierwszy w tym sezonie większy zbiór papryczek ze swojej amatorskiej uprawy #chilizgobim
W związku z tym robię #rozdajo jednego zestawu degustacyjnego #chilizgobim czyli paczki zawierającej ok. 30-40 papryczek, każda innej odmiany, z których większość jest zupełnie niedostępna do kupienia w Polsce.

Losowanie w niedzielę wieczorem przez #mirkorandom

Papryczki w paczce będą prezentować pełen przekrój ostrości od tych łagodnie ostrych, aż po topiących wnętrzności superhotów.
Zwycięzcy wysyłam paczkę paczkomatem lub kurierem na mój koszt.

Zdjęcie dołożone do posta jest z poprzedniego roku i prezentuje kilka z ponad 100 odmian jakie uprawiam w ramach #chilizgobim - jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do przejrzenia i obserwowania tagu, bo wrzucam tam na bieżąco aktualizacje ze swojej uprawy i pokazuję jak robić to na działce/ na tarasie/balkonie/parapecie w mieszkaniu.

Do Mireczków, którzy są już zapisani na zestawy degustacyjne będę się odzywać na PW prawdopodobnie w niedzielę po południu ze wszystkimi informacjami typu cena, ile dokładnie odmian weszło w skład zestawów i jakie. Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zapisany, a ma ochotę to zapraszam na PW, na ten zbiór zostało mi już tylko kilka miejsc, ale zapisuję też już na kolejny, który będę robić za 2-3 tygodnie.

---

https://www.instagram.com/chili_z_gobim/
https://www.facebook.com/Chili-z-Gobim-102848334580501

---

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #ostrezarcie #rosliny #botanika #rolnictwo #jedzenie #gotowanie #ostresosy #zadarmo #losowanie #gotujzwykopem #uprawiajzwykopem
gobi12 - Jutro będę robić pierwszy w tym sezonie większy zbiór papryczek ze swojej am...

źródło: comment_16312728485uZxlLJihuDO7WG5g2spxe.jpg

Pobierz
  • 108
@Kaczqn: Jeszcze nie wiem, bo to zależy od tego jakiej wielkości (ile unikalnych odmian się uda zebrać czy bardziej 30 czy raczej 40) uda się złożyć zestawy. W każdy razie okolice 50-60 zł.