Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz 4 z przodu ()
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam do 3 roku zarządzania ale nie napisałam pracy xD), zaczynałam w tej firmie od poziomu pracownika fizycznego.
Teraz mam stanowisko na którym świetnie się sprawdzam i czuję się spełniona, jadę rano do pracy z uśmiechem. Polecam każdemu ten styl życia.
Dodam dla feministek: pracuję jako koordynator na zakładzie produkcyjnym, większość moich współpracowników to mężczyźni. Mam kontakt na codzień z ludźmi od dyrektorów, poprzez technologów, monterów, po magazynierów, wszyscy mnie szanują, do tego zarabiam na zadowalającym dla mnie poziomie. To nie jest tak, że #rozowepaski zarabiają mniej, to wy zarabiacie mniej, a że jesteście seksistkami to zwalacie winę na swoją płeć xD
#chwalesie #pracbaza #praca
partycja_ - Pierwszy raz 4 z przodu (。◕‿‿◕。)
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam d...

źródło: comment_1630690306SslqEYDSgDwnCzcW8HeM6h.jpg

Pobierz
  • 325
@partycja_: Ja pamietam jak majac ~20 lat po miesiacu pracy w pracy marzen wracajac do domu autobusem otrzymalem powiadomienie o wyplacie w wysokosci 1800zl. Cieszylem sie jak malo kto. Teraz mam troche wiecej lat i duzo wieksze zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba cisnac do przodu, rozwijac sie, rozgladac sie i zawierac nowe znajomosci.
@Blob_Morderca ()

@Zderzaczek na służbowym zrobiona a prywatny czeka na swoją kolej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ta aktualizacja nic nie zmieni i tak xd
@molksiazkowy1111 - 50k mieszkańców
@marek-gostkowski gratulacje

@Stratocaster00 podwojenie już po antydepresantach

@swiatus85 trafiony zatopiony

@fanmarcinamillera

No fajnie, masz 25 lat i zarabiasz 4k. Moze Ci sie wydawać, ze to sporo, ale jakie masz perspektywy na wyższe zarobki,
Może jednak wróć na te studia to Ci wyjaśnią, na czym polegają badania statystyczne. Twarde dane pokazują, że kobiety na tych samych stanowiskach zarabiają mniej od mężczyzn.


@ImYourPastClaire: dawaj twarde dane byku, dawaj

@partycja_: jak zwykle roszczeniowe #!$%@? sie zesraly, ale i tak są gównem dlatego zarabiaja ile zarabiaja i ciagle zrzucaja wine na kogoś. Gratuluje mirabelo, rozwijaj sie i łam kolejne bariery wypłat ;)
u mnie tez gratki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@saszka-bc: Urząd Skarbowy lubi to - nawet jeżeli screenshot jest prawdziwy, to jak na osobę zarabiającą, aż tyle nie jest zbyt rozsądne by chwalić się tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Pozdrawiam i dupa mi nie pękła, mam nadzieje, że kiedyś też uda mi się przekroczyć 50k (Pewnie pomoże inflacja hehe) ( ͜͡ʖ ͡€)