Wpis z mikrobloga

W sumie ciekawe zjawisko. Za każdym razem kiedy Ania ma urlop czy dzień wolny i tak przychodzi do pracy „na kilka godzin” (a zostaje cały dzień). Albo w trakcie urlopu siedzi w domu na lapku i tez pracuje.

Przykre, bo kasy za to nie dostanie żadnej. I przykre, bo to chyba świadczy o tym, że woli przyjść do pracy niż spędzić jakoś inaczej czas wolny.

#pracbaza #pracoholizm #zalesie
cytmirka - W sumie ciekawe zjawisko. Za każdym razem kiedy Ania ma urlop czy dzień wo...

źródło: comment_1630573349C8Bb4OSOCpC8KqnQ0uqenY.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciągle poprawia wszystko co do milimetra, kiedyś przyczepiła się że kabel z ładowarki pod biurkiem jest widoczny, raz miała problem o to że karteczki samoprzylepne zostały zamówione w zielonym kolorze a nie żółtym tak jak zawsze ()


@cytmirka: Idealna kandydatka na moją żonę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gjoef: Bardzo dobrze że d--a obrabiana powinni jej to jeszcze powiedzieć w twarz. Bo przez takich później normy szybują w kosmos bo laska nie ma życia poza pracą.
  • Odpowiedz
to się nazywa pracoholizm


@ThEND_22: nie sądźmy od razu, to się może nazywać problemy w domu. Znam z autopsji przykłady kobiet, które nie chciały wracać do domu i pracowały ponad miarę, bo nie bardzo miały się gdzie podziać...
  • Odpowiedz
tez mam znajoma, ktora otwarcie twierdzi ze pracuje po godzinach w domu bo nie ma nic innego do robienia, a w sumie lubi swoja prace. Dla mnie to nienormalne i nie rozumiem jak mozna wolic prace (biurowa zeby nie było) niz zrobienie czegokolwiek dla siebie ¯\(ツ)/¯


@nosfebartu: nie wszyscy mają ujowe roboty, których nienawidza. Ja też swoją lubię.
  • Odpowiedz
@Sprus: xD jak trzeba być nudnym człowiekiem żeby nie mieć zajęcia w urlop. Typie, książki czytać, rozwijać się w pasjach, oglądać coś interesującego, uprawiać sport. Wszystko k---a.

A typ się nudzi xD Dorosły człowiek z pieniędzmi się nudzi bez pracy xDDDD
  • Odpowiedz
xD jak trzeba być nudnym człowiekiem żeby nie mieć zajęcia w urlop.


jak nie planuję urlopu tylko jestem na niego wysyłany pod groźbą obcięcia mi premii uznaniowej bo przez cały rok nie byłem na urlopie to w końcu idę xD

Typie, książki czytać,


łykam
  • Odpowiedz
@Sprus: no super, twój poprzedni wpis o urlopie miał zupełnie inny ton i stawiał cię jako osobe podobną do tej na którą pluli tu wszyscy - a okazuje się ze robisz 5h w tygodniu i robisz sobie przerwy xD

To co p--------z ze urlop cię boli. Niezły bait.
  • Odpowiedz
@iAmTS: bo mnie szef wysyła na aurlop bo jestem jedną z 2 osób które na urlop praktycznie nie jeżdżą

byłem kilka razy jak różowa sobie wymyśliła jakąś wycieczkę czy wyjazd nad morze...

jak byłem z 4 lata temu przez 2 tygodnie w ośrodku campingowym na helu to po 3 dniach zacząłem właścicielowi z nudów robić naprawy w
  • Odpowiedz
W sumie ciekawe zjawisko. Za każdym razem kiedy Ania ma urlop czy dzień wolny i tak przychodzi do pracy „na kilka godzin”.


@cytmirka: Bo w sumie Ania jest p----------a i nie szanuje siebie i swojego czasu ()
  • Odpowiedz
@cytmirka: może to praca, którą lubi? nie kazdy pracuje za kare albo dla pieniędzy, jak widać większa uwagę przywiązuje do koloru kartki bo ich kolor ją bardziej obchodzi niz urlop to normalne i zależne jest od priorytetów.
Na pewno nie można z góry załozyć, że jest z nią cos nie tak. Dla niej to ty jesteś dziwna bo uzywasz zielonych karteczek.
  • Odpowiedz
No nie wiem, pracuję z nią? XD Ciągle poprawia wszystko co do milimetra, kiedyś przyczepiła się że kabel z ładowarki pod biurkiem jest widoczny, raz miała problem o to że karteczki samoprzylepne zostały zamówione w zielonym kolorze a nie żółtym tak jak zawsze ()


@cytmirka: to sie nazywa zaburzenia kompulsywno obsesyjne ( nerwica natręctw) i ma podłoże natury psychologicznej - jakaś trauma, strach, wstyd, cokolwiek.
  • Odpowiedz