Wpis z mikrobloga

W sumie ciekawe zjawisko. Za każdym razem kiedy Ania ma urlop czy dzień wolny i tak przychodzi do pracy „na kilka godzin” (a zostaje cały dzień). Albo w trakcie urlopu siedzi w domu na lapku i tez pracuje.

Przykre, bo kasy za to nie dostanie żadnej. I przykre, bo to chyba świadczy o tym, że woli przyjść do pracy niż spędzić jakoś inaczej czas wolny.

#pracbaza #pracoholizm #zalesie
cytmirka - W sumie ciekawe zjawisko. Za każdym razem kiedy Ania ma urlop czy dzień wo...

źródło: comment_1630573349C8Bb4OSOCpC8KqnQ0uqenY.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: Jprdl co ja czytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś przyszedł do pracy w czasie urlopu i:

☑ Dupa obrobiona z koleżaneczkami na messengerze
☑ Świat poinformowany że ktoś śmie pracować gdy ma wolne
☑ I że chce taki kolor karteczek jak zawsze
  • Odpowiedz
@cytmirka: o co ci chodzi? Sama mówisz że kobita jest chyba uzależniona od pracy, samotna, neurotyczna itp. i się z niej śmiejesz? To takie śmieszne że czyjś własny mózg robi mu takie akcje? Albo sama nie łączysz wątków i nie rozumiesz że śmiejesz się z nieszczęśliwej chorej osoby albo jesteś albo jesteś mega wredną cipą

  • Odpowiedz
@krecikBMC: Nie no bez przesady, te karteczki są używane głównie jako zaznaczenie jakiegoś tekstu czy strony w jakichś dokumentach a nie do pisania ważnych rzeczy xD Jak dla mnie trochę wyolbrzymienie i robienie z igły widły.


@cytmirka z igły wideł #grammarnazi
  • Odpowiedz
@gjoef: Idź być białorycerzykiem gdzieś indziej xD
@abcde: Nie śmieję się z niej, pisze przecież, że to mega przykre jest. Próbowałam ją kiedyś wyciągnąć na wspólne zajęcia z fitnessu, bo wspominała że kiedyś chodziła i by chętnie to kontynuowała, ale ostatecznie nie wyszła nigdzie, bo nie ma czasu. To nie jest jakaś moja koleżanka, z którą codziennie rozmawiam, między nami też różnica wieku dosyć spora, przeprowadziłam z nią
  • Odpowiedz
Może być też tak, że szef będzie pier*olił jak czegoś nie zrobi i będą wąty po powrocie. Przerabialiśmy to u nas w biurze. Łatwiej było coś samemu ogarnąć niż komuś tłumaczyć.
  • Odpowiedz
Za każdym razem kiedy Ania ma urlop czy dzień wolny i tak przychodzi


@cytmirka: mieliśmy trzy wcielenia mojego Korpo temu takiego tytana pracy, o nim nawet dowcip krążył:
- po czym poznać, że Piotrek jest na urlopie?
- bo prowadzi spotkanie bez krawata.

A tak poza tym, Piotrek był skandalicznym dupkiem i kawałem #!$%@?. I nie mam pojęcia, czy miał jakieś życie rodzinne, ale jeśli tak, to szczerze i serdecznie
  • Odpowiedz
raz miała problem o to że karteczki samoprzylepne zostały zamówione w zielonym kolorze a nie żółtym tak jak zawsze ()


@cytmirka: To akurat rzeczywiście jest problematyczne, dla tych, co używają tych karteczek.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Wszyscy używają tych karteczek i nikt nawet nie zauważył że mają inny kolor niż przez ostatnie pare miesięcy, a już tym bardziej nikt nie miał o to problemu. Zresztą kij z tym, nie chodzi o to czy jej to przeszkadzało czy nie, przytoczyłam tylko przykład nerwicy natręctw.
  • Odpowiedz
raz miała problem o to że karteczki samoprzylepne zostały zamówione w zielonym kolorze a nie żółtym tak jak zawsze ()

@cytmirka: To akurat rzeczywiście jest problematyczne, dla tych, co używają tych karteczek.


@cytmirka: Uzupełniając jeszcze poprzednią wiadomość...

U mnie w pracy był podobny problem z fiszkami do segregatorów. Miałem podział na różne kolory do różnych spraw i nagle przestali zamawiać czerwone. Może u niej
  • Odpowiedz
@cytmirka mam takiego szefa, najgorzej, jest największym pracoholikiem jakiego poznałem, był 2 tygodnie na urlopie, potrafił jechać autem gdzieś z rodziną i być na spotkaniu przez telefon, prawie ciągle dostępny ale nie można się z nim umówić na 5 min bo nigdy nie ma czasu, wstaje o 4, idzie spać o 1 i w tym czasie ciągle różne spotkania, ma zrobione 3 miesiace nadgodzin, firma nie kwapi się z wypłatą (może
  • Odpowiedz