Wpis z mikrobloga

W sumie ciekawe zjawisko. Za każdym razem kiedy Ania ma urlop czy dzień wolny i tak przychodzi do pracy „na kilka godzin” (a zostaje cały dzień). Albo w trakcie urlopu siedzi w domu na lapku i tez pracuje.

Przykre, bo kasy za to nie dostanie żadnej. I przykre, bo to chyba świadczy o tym, że woli przyjść do pracy niż spędzić jakoś inaczej czas wolny.

#pracbaza #pracoholizm #zalesie
cytmirka - W sumie ciekawe zjawisko. Za każdym razem kiedy Ania ma urlop czy dzień wo...

źródło: comment_1630573349C8Bb4OSOCpC8KqnQ0uqenY.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@DoIores: Tutaj raczej też brak zainteresowań, przynajmniej nigdy nic o nich nie wspominała. Też zostaje czasem po godzinach. Albo kierowniczce sugeruje żeby przyjść godzinę wcześniej do pracy, gdzie sama kierowniczka zawsze jej mówi że nie ma takiej potrzeby, bo zdążą na spokojnie ogarnąć wszystko w normalnych godzinach otwarcia.
  • Odpowiedz
@cytmirka: Pracowałem rok w takiej firmie.
To jest standard.
Brałem 1 dniowy urlop, dziennie 30 telefonów, czy mogę podjechać na chwilę bo coś nie działa.
Brałem tygodniowy urlop, co chwile sms i telefony że trzeba coś zrobić zdalnie, jak siedziałem w Bułgarii to wrzucałem aktualizację do maszyny na serwer z hotelu bo się wysypała.

Ludzie ogarnijcie, że nie wszyscy pracują w zajebistym korpo gdzie mogą sobie iść na urlop kiedy chcą.
  • Odpowiedz
  • 130
@kodecss raczej ludzie ogarnijcie, że urlop to urlop i jesteście pracownikami a nie niewolnikami. Jak jesteście tak niezastąpieni, że wam zawracają głowę w czasie wolnym to należy zażądać podwyżki x2 lub zaktualizować CV.
  • Odpowiedz
  • 108
@cytmirka to jest #!$%@?, bo po odejściu Ani, pracodawca będzie wymagać takiej samej produktywności od pracownika, no bo "panie przecie poprzedniczka wszystko w 8h się wyrabiała, co pan"
  • Odpowiedz
@cytmirka: W jednym z oddziałów mojego korpo tez jest taka sekretarka i też Ania xD Ciągle marudzi ile to ma pracy, jak ma urlop to też pracuje, udaje najmocniej zajętą osobę na świecie, a efekt jest taki że mogłaby ją zastąpić pierwsza lepsza osoba z ulicy bo laska najwyżej forwarduje mejle xd
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: No musi wybrać xD Niewybrany urlop nie jest wypłacany a w księgowości musi się zgadzać hehe
@umtali: Nie ma faceta, stara panna niestety i mieszka z rodzicami. Miała kiedyś faceta ale podobno nie wytrzymał z nią od jej perfekcjonizmu. Ale to tylko z opowieści zasłyszane xD
  • Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie, że nie wszyscy pracują w zajebistym korpo gdzie mogą sobie iść na urlop kiedy chcą


@kodecss: to żart, prawda? Być programistą, pracę można w miarę latwo zmienić i godzić się na takie traktowanie? Po prostu mówisz ze jesteś na urlopie i tyle albo w ogóle nie odbierasz. Wiadomo, czasem jak sie wali i pali to można Z WŁASNEJ WOLI coś zrobic poza pracą, ale w zamian np bede pracować
  • Odpowiedz