Wpis z mikrobloga

Wczoraj tankowałem do pełna verva 98 na stacji #orlen w Renicach koło Myśliborza link do google mapy. Po przejechaniu około 3km na S3 w stronę Gorzowa Wlkp. auto zgasło, tyle co dałem radę zjechać na pas awaryjny i nie chciało już odpalić. Lawetą wróciłem 600km do Krakowa.

Dziś serwis Mazda wykonał oględziny silnika i pierw spuścili trochę paliwa. Odkręcając wtryski zaczęła im ciec piana. (filmik nagrany i mają mi podesłać).

To co spuścili to woda i benzyna w proporcjach 50% na 50%, widoczne na zdjęciu poniżej. Ciemniejsza barwa to woda. Po spuszczeniu całego baku, okaże się ile zalałem wody...

#afera #orlenuczy #januszebiznesu
soxn - Wczoraj tankowałem do pełna verva 98 na stacji #orlen w Renicach koło Myślibor...

źródło: comment_1629809628KZzjAPJ3vni6WTOqjPLtDZ.jpg

Pobierz
  • 263
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soxn: miałem to samo kiedyś na Totalu. Właściciel stacji na własny koszt wyczyścił układ, zalał do pełna, póki co jeździ. Już jakieś 10k km od incydentu
@soxn: Stacja na pewno ma normalne paliwo bo przechodzą kontrolę oraz to też są rezerwy dla wojska. Gdy na stacji jest napis że nie ma paliwa to tak na prawdę mają 50% pojemności zbiornika bo to są wojskowe rezerwy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soxn: Zawołaj mnie jak coś. I może być tak, że im się system #!$%@?ł czy coś takiego.

Normalna sprawa, zdarza się. Koszty napraw powinni zwrócić.