Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Plecakowicz: dla mnie sprawa jest prosta :) niech zrobi te 900-1000 kg na zawodach i powie, ze wbija na bombę i mamy zawodnika elite. Proste. Czy to zrobi? Poczekamy. U każdego po prostu jest to najwieksza weryfikacją czy był naturalny i nie kłamał. U mnie najlepszym dowodem że nie kłamałem bylo to porównanie, że w ciągu 8 msc bomby zrobiłem to co na zdjęciu a róznica między zdjęciami to jedynie 4
Kasahara - @Plecakowicz: dla mnie sprawa jest prosta :) niech zrobi te 900-1000 kg na...

źródło: comment_16297448145smhsRHz8TeoqXfXUTpWB8.jpg

Pobierz
@IntruderXXL: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ilość mięśnia którą masz na sobie jest porównywalna z zawodnikami IFBB PRO a jesteś naturalem i nawet nie ćwiczysz pod sylwetkę, zastanawiam się tylko czemu są takimi idiotami i biją w siebie taką ilość koksu
@Plecakowicz:
Oczywiście, ciężko się nie zgodzić. Ja dodatkowo myślę że u Intrudera to już doping genetyczny oraz chirurgiczny. Tak chirurgiczny. Wystarczy spojrzeć na jego prawy piersiowy który przeszyty został do połowy kości ramiennej (umocowany do specjalnie w tym celu wydrukowanej tytanowej guzowatości kości ramiennej). Zwróćcie uwagę jak piersiowy wchodzi pod biceps, to ma działać jak koszula do wyciskania.
@Plecakowicz: czekej, to ty oceniasz tylko wygląd i porównujesz chłopa np. do Eddiego Halla? W takim razie sam się zaorałeś, bo Intruderowi dużo brakuje w ciągu do Halla czy w ogóle topki deadlifterów. Jeśli chłop ćwiczy trójbój to porównuj wyniki siłowe w stosunku do masy ciała, a nie wygląd...
Ilość mięśnia którą masz na sobie jest porównywalna z zawodnikami IFBB PRO a jesteś naturalem i nawet nie ćwiczysz pod sylwetkę, zastanawiam się tylko czemu są takimi idiotami i biją w siebie taką ilość koksu


@Plecakowicz: Prosta sprawa, wielu nie potrafi po prostu trenować :) i ratują się środkami :)