Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Filip69: Ale oczywiście że tak xD. Przeciętna osoba pisząca tutaj nie ma pojęcia jak wygląda zalewanie się/ robienie rzeźby naturalnie. Jak wyglądają osoby naturalnie przy dużych ilościach wagi i dużym BFie. Tutaj dowodem jego naturalności jest to że hurr..durr.. ma dużo tłuszczu na sobie
@Plecakowicz:

Ja wiem jedno - prawdopodobnie da się naturalnie z 140+ kg zrobić 900 kg i od dłuższego czasu Intruder się wokół tego kręci. Tak jak uważam, ze z 100-120 kg da się naturalnie z 8xx pokręcić; oczywiście aby nie było, ze każdy - jakieś lepsze jednostki.

Co do masy mięśniowej powiem tak no przy tam 20 % BF określanie to, kto ile ma masy jest super karkołomne a im wyżej
w ogóle my chyba nigdy nie widzieliśmy twoich nòg z przodu a może to zdjęcie by rozwiało watpliwości


@stefan8800: Nogi z przodu? Jakie nogi :P Ja nawet 80cm w obwodzie uda nie mam heh. Po prostu czwórek za bardzo "nie mam" bo nie są szczególnie potrzebne.
Mówimy tu o kolesi który ma predyspozycje do bycia najlepszym kulturystą świata.. Więc wybacz ale w porównaniu do jego możliwości to stary sprzęt xD


@Plecakowicz: Nie przesadzajmy lol :P Mnie nigdy sylwetka nie interesowała, a już szczególnie występowanie w samych gaciach na jakiś tam konkursach. Po za tym ja mam grube kości, grube stawy, dzięki temu mogę narzucić dużo mięśni, dużo fatu, i wyglądam na giganta... Ale redukując, bez tego całego
Przy tak ogromnym Bfie każdy mięsień jest zaznaczony i wręcz widoczny

-Kosmiczne wręcz plecy do szerokości talii


@Plecakowicz: No jak się ma od groma masy mięśniowej to tak to właśnie wygląda :) Nawet pomimo dużego BF-a... no dla przykładu prawie 50cm w przedramieniu samym fatem być nie może ;)