Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #logikarozowychpaskow #zalesie #logikaniebieskichpaskow #korposwiat

Baba z pracy wysłała mi maila:
Mógłbyś okiem rzucić mi na tą tabele bo coś mi to makro nie działa.
Brak załącznika.

Odpisuje:
Na jaką tabelę ? Nic mi nie wysłałaś to co ja mam zrobić z tym mailem.
I dołączyłem JPG z meme gdzie jakiś koleś pokazuje na czarną ścianę i jest podpisane :"there is nothing here"

A ona mi odpisała:
Że jestem dla niej strasznie niemiły i arogancki i że ona to zgłosi do szefostwa.

Ma baba rację i mam się czego bać ?
Bo mam ochotę jej odpisać - po pracy widzimy się w parku, wszystko sobie wyjaśnimy, będziemy się #!$%@?ć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6123a78b618030000a790668
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 78
NiebieskaLoszka: Nie. To tylko zimna suka z przewrażliwioną, szczypiącą dupą. Jednak na przyszłośc gorąco zachęcam do nie pomijania emotikon, które podkreślają żartobliwy ton wypowiedzi. Baby kierują się emocjami. Jak napiszesz do niej "ty #!$%@?" to jutro wjedzie ci nad ranem na chatę ABW razem OMZRiKiem, ale gdy dodasz uśmieszek czy oczko, to tępia #!$%@? uzna że jesteś słodki i pomyśli o tym jakbyś ją w nocy szmacił, zgodnie z jej fantazjami,
Że jestem dla niej strasznie niemiły i arogancki i że ona to zgłosi do szefostwa.

Ma baba rację i mam się czego bać ?


@AnonimoweMirkoWyznania: tu ma rację - jesteś bucem (tak jak ja), czy masz się czego bać zależy od Twojego kierownika i kierownika tej baby ewentualnie HR. Memy to się wysyła do ziomków, a nie losowych korposzczurów.
doniósł wkońcu na kogoś i jednocześnie na siebie bo "chciał mieć czyste plecy" i go #!$%@? z roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sajmen: o kur... ostro

nie pracowałem w koropo, ale widzę po waszych wypowiedziach których nie chce mi się cytować, że strasznie dużo płatków śniegu i białych rycerzy siedzi oraz osób z kijem w dupie @josoof: pozdro Nic dziwnego, że feministki naciskają na parytety w
po prostu te baby nigdzie indziej nie byłby w stanie pracować.


@kwaz1: bez przesady, po prostu nie należy okazywać swojego buractwa (bo inaczej takiego zachowania się nie da nazwać) losowym osobom. Po to jest etykieta w korpo aby wszyscy dobrze się czuli. Ja jestem burakiem (ale cukrowym) - z ludzikami z IT żartuję, a korposzczurom odpowiadam zgodnie z wartościami firmy. Człowiek po nastu latach się tego uczy.
@katius: Cześć. mam pytanie dręczące mnie i to możesz wiedzieć. "miś z ogonem i film o smolensku" jedyna wzmianka o tym ze istnialo cos takiego pochodzi z wykopu. temat jest już zakopany i jednym z tych który go zakopał byłeś ty. Czy masz jakiekolwiek informacje na temat tego filmu, gdzie go znalezc, kto go moze miec itp?
wiec tak. wiem ze jestem nikim dla ciebie wiec oferuje skromne 50 zł za znalezienie tego filmu. Teraz napisze wiecej o tym. Kiedy wpisze się "mis z ogonem smolensk" w google wyskakuje jedynie info z wykopu. Prosze sprawdz :( Jeżeli masz kontakt z adminami sprzed (o boże) 10 lat to prosze napisz do nich. Ktoś z nich musiał to zakopać.
Słuchaj ja wiem jak to brzmi. Nie masz trochę kontekstu który świetnie został wykreowany przez Kacpira w jego najnowszym Icebergu o polskich Lost media. Proszę nie krytykuj mnie za próbę poszukania pomocy. Ktoś taki jak ty jest jedną z najlepszych osób do odszukania tego filmu.