Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #logikarozowychpaskow #zalesie #logikaniebieskichpaskow #korposwiat

Baba z pracy wysłała mi maila:
Mógłbyś okiem rzucić mi na tą tabele bo coś mi to makro nie działa.
Brak załącznika.

Odpisuje:
Na jaką tabelę ? Nic mi nie wysłałaś to co ja mam zrobić z tym mailem.
I dołączyłem JPG z meme gdzie jakiś koleś pokazuje na czarną ścianę i jest podpisane :"there is nothing here"

A ona mi odpisała:
Że jestem dla niej strasznie niemiły i arogancki i że ona to zgłosi do szefostwa.

Ma baba rację i mam się czego bać ?
Bo mam ochotę jej odpisać - po pracy widzimy się w parku, wszystko sobie wyjaśnimy, będziemy się #!$%@?ć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6123a78b618030000a790668
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 78
@AnonimoweMirkoWyznania: nic nie powinno CI się stać, ale jak chcesz kariere robić w korpo to radzę następnym razem i grzeczniej i z dystansem, tak jak tu ludzie pisali. Sam siedze prawie 3 lata i z większością osób jestem na zasadzie wykonania swojej pracy, żadnych heheszków, żadnych memów, po prostu robię co mam robić, grzecznie, jak coś nie należy do moich obowiązków nie daje sobie wejść na głowę i tyle. Absolutnie z
Odpisuje:

Na jaką tabelę ? Nic mi nie wysłałaś to co ja mam zrobić z tym mailem.

I dołączyłem JPG z meme gdzie jakiś koleś pokazuje na czarną ścianę i jest podpisane :"there is nothing here"


@AnonimoweMirkoWyznania: no w moim zespole miałbyś już light alert, nie dlatego że wysyłasz memiki tylko że (a) marnujesz czas na smarowanie pasywno-agresywnych odpowiedzi (b) jesteś takim downem że nie kumasz że ktoś po prostu tego
@AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@? wykopki w jakich wy korpo pracujecie?
u mnie babka z jedego dzialu wyslala maila do innego dzialu, ale jako odpowiedz do wielu, zeby "jakos" to zalatwili. Dostala odpwiedz, zeby sama "jakos" to zalatwila, bo to nalezy do jej obowiazkow, nikt nikogo nie straszyl przelozonym.
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem, nigdy nie pracowałem w korpo ale jak tak wyobrażam sobie tego twojego mema to w sumie nie wysłałeś jej nic chamskiego, no chyba że gość na memie miał jakąś wyjątkowo wredną minę czy coś, nie wiem jak mocno trzeba mieć kija w dupie żeby się o to obrażać, jakbyś jej nabluzgal czy coś takiego albo wyzwał od jakiś dzbanic to może i tak ale żeby z mema? Xd