Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Życie samotnego mężczyzny to cope niesamowity. Nie da się tak po prostu robić swoje bo to wpływa na psyche mocno i poza tym, że ma się gorszą koncentracje, jest się rozdrażnionym to po prostu nie ma się chęci na nic a jako samotnik musisz jeszcze bardziej zapieprzać i rozwijać się żeby żyć na poziomie jako singiel. Internet jest dla ciebie destrukcyjny ale to jedyna alternatywa rzeczywistości. Widzisz same nierealne wzorce, wszyscy uśmiechnięci, bogaci a z drugiej strony jest nagonka na ciebie i presja ze strony społeczeństwa. Ale musisz i tak korzystać z internetu raz żeby zabić czas a dwa żeby mieć ułude, że coś się dzieje i jesteś wśród ludzi, może nawet udzielasz się anonimowo i wymienisz kilka zdań z kimś. Na żywo podobnie, wychodzisz do sklepu, do galerii, może nawet sam do muzeum czy kina żeby oszukać swój mózg, że wszystko jest w porządku, obracasz się wokół ludzi, odpowiadasz na pytania kasjerek - więc masz jakieś życie towarzyskie. W międzyczasie nie możesz pozwalać sobie nawet na moment pomyśleć, że coś jest nie tak bo ta myśl zacznie kiełkować i dojdziesz do słusznych wniosków, że jesteś przegrany, nic cie nie czeka i czas na autodestrukcje w postaci całkowitego odcięcia od świata i pochłonięcie przez alkohol. Ten alkohol i tak czasem pomaga żeby się na chwilę otumanić i rozweselić bo byś zwariował. Słabość? nieatrakcyjna. Inteligent? wolisz prawidzwego mężczyzne nie nerda. Prawdziwy mężczyzna? toksyczna męskość. Body positive? nie dla ciebie. Nie masz dużo kasy? niezaradny, skąpy. Masz kasę? nie masz szacunku do kobiet bo teraz są samodzielne. Nie masz znajomych? przegryw. Nie masz dziewczyny? co z tobą nie tak. Nie masz z kim mieszkać? płacisz więcej. Nie masz z kim jechać na wakacje? płacisz jak za 2.. dłużej pracujesz, nie masz wejść za darmo albo ulgowych, nikt cie nie wspiera, na reklamach same kobiety bo przecież mężczyzna to żaden autorytet, jesteś dobry w jakiejś branży to wrzućmy tam kobiety, laska cie zdradziła to płać teraz alimenty a zręsztą to twoja wina bo pewnie ją zaniedbywałeś, nie pozwalasz lasce na skok w bok to jesteś toksyczny, media mają cie za gówno, nowe organizacje wspierające kobiety, dni dla kobiet, szkolenia dla kobiet, baseny tylko dla kobiet. Dlatego boli mnie jak ktoś mówi, że polscy mężczyźni to tylko piją itp. - to jedyna droga żeby nie zwariować albo popełnić magika a i tak staramy się funkcjonować jak się da żeby przetrwać. Szkoda, że nikt nie potrafi wejść w skórę mężczyzny i zrozumieć przez co przechodzi.

#przegryw #tfwnogf #blackpill #samotnosc #depresja #alkoholizm #alkohol #doomer #stulejacontent #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611f939d39ed15000a0af1fc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Życie samotnego mężczyzny to cope n...

źródło: comment_1629563422XDwVIcgJIVPVDgFcw2bnX6.jpg

Pobierz
  • 23
@Pozytywny_gosc: ale ja się nie czuję samotny

ogólnie to jestem samotnikiem i mam małe potrzeby społeczne, ale jak potrzebuję to zaproszę koleżankę na piwo i to mi wystarczy

a byłem w kilku związkach i wcale się nie czułem w nich szczęśliwszy, u mnie to jest niepowiązane

generalnie powiewa mi czy jestem w związku czy nie, trafię na kogoś fajnego to spoko, ale nie zamierzam na siłę szukać byle kogo na jakiś
@slavoy: nie jest sensem życia, ale facet jest tak skonstruowany, że w dorosłym wieku (>20 lat) samotność (brak kobiety) dłuższa niż 3-4 lata wyniszcza drastycznie i każdy samotny facet staje się coraz bardziej upośledzony i spaczony. Come on, nieraz widuje gości ok 30 lat po których dosłownie widać, że całe życie są sami, mają dziwne nawyki, gesty, przyzwyczajenia.