Wpis z mikrobloga

Niestety. Udało się szantażem emocjonalnym i tekstami "Ty nas zabijesz" zmusić mnie przez moją rodzinę do szczepienia.

Idę w sobotę i trochę ciężko jest iść tam ze świadomością, że wstrzymuję sobie szkodliwy preparat, który został przebadany na #!$%@? się, byle go jak najszybciej z wywalonym jęzorem wypuścić na rynek dla kasy.

Trochę boli to, że za kilka, kilkanaście lat ludzie, którzy się zaszczepili, w tym ja poznajdują u siebie długofalowe skutki uboczne, zakrzepy, albo nowotwory i to wszystko tylko po to, żeby kilka koncernów mogło zarobić siano. Zachłanność przesłoniła wszystko. I potem jeszcze będą wmawiać, że nie ma związku między tym a szczepionką, tak jak wmawiają wszystkim, gdy ktoś umiera kilka dni po szczepieniu.

#szczepienia #koronawirus #covid19 #sluzbazdrowia #choroby #nauka
  • 80
@Qutaphone: Badania są coś warte skoro już wszystkich można przekupić?

Znałem dwa przypadki osób, które w kilka dni po przyjęciu szczepionki umarły i oczywiście powiedzieli i wpisali, że to wina czegoś innego.

Jestesmy w systemie niewolniczym, gdzie niewygodne fakty są zamiatane pod dywan i dokładają do pieca ci "normalni", którzy z automatu negują zawsze wszystko w czym ktoś zakwestionuje, że koncerny, rządy i politycy chcą dla nas dobrze.
@Qutaphone: Zazdroszczę naiwności jeśli wierzysz, że ktoś chce dla Ciebie i dobrze i chodzi o coś więcej niż już tylko hajsy. Na każdym kroku wciskają ci jakieś gówna, przedłużone gwarancje. Tandetę i wszystko to produkują koncerny, jest coraz mniej trwałe i #!$%@? się. Tak samo jest ze szczepionką. Zazdroszczę takiej nieskażonej naiwności. Jakby ktoś kto ma władzę i mógłby zarobić na tym miliardy to otrułby z chęcią całą populację. Spirala chciwości
@Ynfluencer:

Udało się szantażem emocjonalnym i tekstami "Ty nas zabijesz" zmusić mnie przez moją rodzinę do szczepienia.

Co to znaczy? #!$%@? zwykłe. Nie chcesz to nie idź a nie że ktoś Cie zmusza. Jak sie komuś nie podoba twoje zdanie to mu powiedz, że komuna sie skończyła dawno temu, centralnie sterowanie też i każdy ma prawo do decydowania o sobie jak się komuś nie podoba to trudno. Sznaujesz ze ktos sie
@zdjeciegipsu: Słuchaj. Nie twierdzę, że nie mamy ekspozycji na inne szkodliwe czynniki, ale dałbym sobie rękę obciąć, że gdy rozpoczęły się prace nad szczepionką to twórcy mieli tylko dolary w oczach, wywalony jęzor i gonitwę myśli na temat hajsu.

Tak samo syf z supermarketów produkowany przez koncerny nas zabija, bo liczą się tylko hajsy. Tylko.

Szczepionka była na bank testowana i robiona panicznie, na szybko i na #!$%@?.

Poza tym powiedzcie
@porterhouse: Więcej niż wy, bo nauczyliście się tylko kilku terminów: foliarz, szur, teorie spiskowe i potraficie tylko to mówić, to jest wasza odpowiedź na wszystko. Ci "normalni" już nawet odpowiadają tymi replikami jak się stwierdza co się dzieje na ulicach. Podniecanie się znajomością kilku srednio fajnych słówek jest żałosne.
Jakie badania zostały przeprowadzone na temat tego jakie będą skutki szczepionki ludzi, ale nie krótkoterminowe, a PO WIELU LATACH


@Ynfluencer: Uwielbiam tę logikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wirus, o którym już wiemy, że zabija ponad procent chorych, a u wielu powoduje długofalowe skutki to tylko grypa.
Szczepionka, której długofalowych skutków póki co nie zaobserwowaliśmy i która wg danych które mamy wywołuje powikłania 5 RZĘDÓW rzadziej od tego
@Tarec: Jak 90 procent przypadków, że po szczepionce ktoś umarł zamiata się pod dywan tak jak od cholery akcji, które miały miejsce podczas covidzika to nic dziwnego, że są takie świetne.

Tak jak te dwie osoby z mojego otoczenia, o których mówiłem, które zmarły zaraz po szczepieniu, a personel pięknie zamiótł wszystko pod dywan. Lekarze powiedzieli, że "nie wiadomo dlaczego, ale nie przez szczepionkę". Jedna osoba zmarła zaraz na następny dzień.
Zazdroszczę naiwności jeśli wierzysz, że ktoś chce dla Ciebie i dobrze i chodzi o coś więcej niż już tylko hajsy


@Ynfluencer: Cały świat medycyny to biznes, a nie służba w czynie dobra. A że korzystają na tym obie strony to cóż. Biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak się martwisz o skutki uboczne to nie martw się ale nasze pokolenie pewnie będzie padało jak muchy na nowotwory