Wpis z mikrobloga

Niestety. Udało się szantażem emocjonalnym i tekstami "Ty nas zabijesz" zmusić mnie przez moją rodzinę do szczepienia.

Idę w sobotę i trochę ciężko jest iść tam ze świadomością, że wstrzymuję sobie szkodliwy preparat, który został przebadany na o-------l się, byle go jak najszybciej z wywalonym jęzorem wypuścić na rynek dla kasy.

Trochę boli to, że za kilka, kilkanaście lat ludzie, którzy się zaszczepili, w tym ja poznajdują u siebie długofalowe skutki uboczne, zakrzepy, albo nowotwory i to wszystko tylko po to, żeby kilka koncernów mogło zarobić siano. Zachłanność przesłoniła wszystko. I potem jeszcze będą wmawiać, że nie ma związku między tym a szczepionką, tak jak wmawiają wszystkim, gdy ktoś umiera kilka dni po szczepieniu.

#szczepienia #koronawirus #covid19 #sluzbazdrowia #choroby #nauka
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

który został przebadany na o-------l się


@Ynfluencer: W historii medycyny żadna szczepionka nie miała badań klinicznych na większej próbie niż szczepionki przeciw covid. Tylko Pfizer, Moderna i Astra (a testowanych było na świecie ponad 100 preparatów, w ogóle nie uwzględniam m.in. badań w Rosji, w Chinach itd.) miały łącznie ponad 100 tys. ochotników na testach klinicznych – to bezprecedensowo duża próba przed wprowadzeniem szczepionki na rynek. Zaś z dzisiejszej perspektywy
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: nie do konca rozumiesz tej teorii konspiracyjnej. Caly pic polega na tym ze jest klasa robotnikow i klasa panow. Klasie panow, klasa robotnikow jest potrzebna zeby moc zyc w komforcie, wiec nie zalezy im zebys mial dlugoterminowe skutki, wrecz przeciwnie zalezy im zebys dozyl do 67 roku zycia we wzglednym zdrowiu.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer k---a niektórym już serio tak szuryzm uderzył do głowy, że zaczynają realnie wierzyć w jakieś spisku koncernów farmaceutycznych i zabójcze szczepionki XDDD
  • Odpowiedz
Trochę boli to, że za kilka, kilkanaście lat ludzie, którzy się zaszczepili, w tym ja poznajdują u siebie długofalowe skutki uboczne, zakrzepy, albo nowotwory i to wszystko tylko po to, żeby kilka koncernów mogło zarobić siano


@Ynfluencer: co ty pier*olisz za bzdury to głowa mała czlowieku. Gdzie ty się tego naczytałeś? Pewnie na jakichś foliarskich grupkach na fb ()
  • Odpowiedz
Słuchaj. Nie twierdzę, że nie mamy ekspozycji na inne szkodliwe czynniki, ale dałbym sobie rękę obciąć, że gdy rozpoczęły się prace nad szczepionką to twórcy mieli tylko dolary w oczach, wywalony jęzor i gonitwę myśli na temat hajsu.

Tak samo syf z supermarketów produkowany przez koncerny nas zabija, bo liczą się tylko hajsy. Tylko.


@Ynfluencer: W tym roku weszły nowe normy liczby tłuszczów, za 20 lat problem spalin z samochodów
  • Odpowiedz
@majkkali: Poznaliscie kilka słówek: "foliarz, szur, teorie spiskowe" i podniecacie się tym. Onanizujecie się swoją "normalnością"

Jak mówiłem pół roku temu, że na dwóch dawkach szczepionki się nie skończy, tylko będą kolejne to wyzywali mnie od szurów i foliarzy, a teraz co?

Buahaha! Tak samo za jakiś czas to za co ludzie są teraz wyzywani od foliarzy i szurów okaże się prawdą.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że na przykład szczepionki na grypę bierze się co roku? To zupełnie normalna sprawa.

Twoje szurskie bzdety na pewno nie okażą się prawdą, bo są wyssane z palca. Nad szczepionkami pracowała (i pracuje) masa naukowców, ludzi inteligentnych. Ty natomiast zamiast ich posłuchać to wolisz oglądać filmiki z zółtymi napisami na youtubie i udawać wielce oświeconego XDDD
  • Odpowiedz
@majkkali: Ci "inteligentni" jak i "głupi", zrobią wszystko dla pieniędzy. Jeszcze pół roku temu prezio fizera mówił, że nie będą potrzebne kolejne dawki, a teraz mówi co innego. Ciekawe czego jeszcze "inteligentni" nie przewidzieli. Jakoś jak na "inteligentnych naukowców" jest mnóstwo niespójności w tym co się ostatnio dzieje.
  • Odpowiedz