Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smol_PP: Mowie, co widzialem w czasie mojego zycia tam. Ale to bylo Aberdeenshire, moze co region to inne zwyczaje

@richard73p: No zwyczaje ludzi z Aberdeen są znane na całej wyspie. Nie bez powodu mają przydomek Aberdeen sheep shaggers ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matsew: bo to nie RR czy Bentley tylko VW xD liczy sie ilosc ma byc szybko i zepsuc sie po 5 latach i ma byc kupione nastepne. Tak dziala aktualnie caly swiat, gdzies ty byl ostatnie 50 lat?
@Veillo: Pamiętam jak zaczynałem pracę w IT i nie było jeszcze złotych czasów. Przychodzę o 8 i darcie mordy kierowniczki, że o 8 to ja mam już odbierać telefon w związku z awarią a nie dopiero przychodzić. Potem nastały dobre czasy dla IT i nawet jak się przyszło o 9 to był luz byle zrobić zadanko xD
@Benq20 o 22 masz być gotowy do podjęcia obowiązków i czynności pracowniczych charakterystycznych do twojego zatrudnienia, czyli masz być na stanowisku i przebrany. Nie udawaj że tego nie rozumiesz XD
@DobrzeNaoliwioneLozysko akurat ja pracuje w normalnym miejscu, ale skoro zaczynasz pracę o 22 to masz być gotowy o tej godzinie. Oczywiście przychodzenie pół godziny przed też jest przegieciem, ale jak zdążysz w 5 min się przebrać i dojść to przychodzisz o 21:55 czy tam 5:55.
@Benq20 nikt tu nie popiera że chłop ma być o 21:30 i przygotować materiał, ale o 22 powinen być na stanowisku gotowy do pracy, czyli wykonywania poleceń. Przyjeżdżasz sobie o 21:50, przebierasz się, zapalisz, 21:59 jesteś i zaczynasz o 22. proste
@Smol_PP: A to akurat pierwsze slysze, moze dlatego, ze rzadko ruszalem sie wglab kraju i nie mialem jak tego uslyszec. Anyway, moze i sa troche dziwni, ale to zdecydowanie najlepsza nacja, z ktora mialem do czynienia. Wsrod najgorszej zyje teraz:)