Wpis z mikrobloga

Zatrudnilem sie na produkcji, wychodze z szatni o 22 ( zmiana 22-6) jetem na hali a kierownik do mnie co tak pozno xD mam byc o 21:30 bo material mam naszykowac xD pyta sie mnie czy mam nozyk tapicerski i szczypce to mowie ze nie dostalem a on ze mam sobie kupic, mowie mu ze to firma ma mi zalatwic a on do mnie, ze tu są inne zasady xD
#pracbaza #zalesie #bekazpodludzi #gownowpis
  • 228
  • Odpowiedz
@Veillo: wierzę, słyszałem o takich przypadkach xD. Masakra. Sam sobie kup nóż, suwmiarkę, #!$%@? na buty robocze czekaj 3 tygodnie, a do tego czasu chodź po hali w klapkach :D, umowę o pracę podpisz po 2 miesiącach, a jak coś się stanie w pierwszym tygodniu to będzie podpisz umowę królu złoty z datą wcześniejszą, a dostaniesz garniec złota xD
  • Odpowiedz
@Veillo: jak gościu Januszy na nożyku, który w hurcie pewnie za dwie dychy ma (porządniejszy xD) to strach pomyśleć ile będzie januszyl na premiach/podwyżkach.
  • Odpowiedz
@Veillo
@Boss86 w większości zakładów tak jest- tym bardziej jeśli pracujesz przez agencję. Nie musisz być w pół do, tylko pewnie za 10, żeby podpisać liste i przygotować się do pracy. Jeśli chodzi o nozyki itp to drogi gips dla polactwa i nawet stały pracownik musi pilnować bo z wymianą ciężko. Tak przynajmniej jest w DHL w Sochaczewie, wyjątkowy obóz
  • Odpowiedz
@Veillo: Za komuny człowiek za darmo pracował i się cieszył że robota była. A teraz co narzędzia dej odzież roboczą dej, wypłatę dej a na koniec i tak taki młokos nawet wcześniej nie przyjdzie żeby wszystko przygotować tylko marnuje czas pracy. #!$%@? przedsiębiorców w koszta a potem się dziwicie że płacą grosze
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Veillo: o #!$%@?. Nie spodziewałem się, że w ogóle takie coś istnieje. #!$%@? jakby mi tak pracodwaca powiedział, że mam sobie kupić laptopa na homeoffice ;D
  • Odpowiedz