Wpis z mikrobloga

@Kasia123456789: jak zadawałem mu pytania to zaczął plątać się w zeznaniach i przyznał się, że miał oszczędności do przeżycia i bez zbiórki by sobie dał radę, ale po prostu te tysiące od wykopków mu się należą za pracę jaką wykonuje z golgifami XD. O ile nie usunął to po pracy mogę poszukać czy jeszcze jest.
@PodniebnyMurzyn typ oczywiscie klamie, nikogo nie oklamalem ani nie oszukalem. Napisalem tylko ze na jedzenie dla siebie i zwierzat jeszcze mialem i w sumie tylko tyle. Nie mialem zadnych wiekszych oszczednosci a rachunki trzeba placic. Poza tym jak czytam ze ten typ zebral 10k to powoem wam ze ja nie dostalem polowy ten kwoty a na schronisko poszlo 1k bo to i tak bylo dla mnie duzo wiecej niz oczekiwalem i potrzebowalem.
@Minieri: które zdanie w mojej wypowiedzi jest kłamstwem?

Opisałem po kolei co zrobiłeś:

1) ogłosiłeś, że jesteś w natrudniejszej sytuacji w życiu i błagasz o pomoc
2) wykopki wysłali ci więcej niż się spodziewałeś
3) na pytania o rozliczenie, atakowałeś pytających i nie rozliczyłeś
4) na kolejne pytania (moje) przyznałeś się, że przeżyłbyś bez zbiórki
5) stwierdziłeś, że należy Ci się to za golgify, które robisz
6) część środków przenzaczyłeś na
3) na pytania o rozliczenie, atakowałeś pytających i nie rozliczyłeś


@MolestaEwnement: To jest kłamstwem bo nikogo nie atakowałem tylko tłumaczyłem że gdybym zbierał na konkretny cel to bym podał kwotę, ale kilku wykopków poradziło mi że to nie jest niczyja sprawa i żeby nie podawać.

5) stwierdziłeś, że należy Ci się to za golgify, które robisz


@MolestaEwnement: To już kompletne kłamstwo,m nigdy nie napisałem że cokolwiek mi się należy. Kłamiesz
@Minieri: Chłopie łżesz jak pies.

Wyzywałeś każdego kto pytał o transparentność zbiórki, że mają "ból dupy".

Gdybyś nie miał nic na sumieniu to w czym problem napisać:

"Dziękuje wam mirki, otrzymałem łącznie od was kwotę X złotych, jesteście niesamowici, kwotę Z przeznaczę na schronisko, z resztą zrobię to i tamto".

Zaraz po atakach dodałeś sobie do wizytówki na wykopie numer telefonu, żeby ludzie dalej Ci wysyłali blikiem wynagrodzenie w formie napiwków
Wyzywałeś każdego kto pytał o transparentność zbiórki, że mają "ból dupy"


@MolestaEwnement: Nieprawda, nie pisałem tak do wszystkich, tylko do ludzi którzy mnie wyzywali w komenatarzrach. Ludzi którzy normalnie mieli wątpliwości grzecznie odpisywałem, więc kłamiesz. Nikogo nie atakowałem, tylko się broniłem.

Zaraz po atakach dodałeś sobie do wizytówki na wykopie numer telefonu, żeby ludzie dalej Ci wysyłali blikiem wynagrodzenie w formie napiwków za golgify.


@MolestaEwnement: Bo mnie o to ludzie