Wpis z mikrobloga

@MolestaEwnement: Tyle ode mnie, mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem, tyle z mojej strony bo nie mam zamiaru po prawie roku się kolejny raz tłumaczyć z absurdalnego zarzutu że kogoś oszukałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: obecnie to słowo przeciwko słowu, on mówi, że kłamiesz, Ty mówisz, że nie a prawda jest taka, że jakbyś kłamał czy kogokolwiek oszukał, to główna by płonęła jak stosy w średniowieczu, więc mam wrażenie, że ktoś kręci, pytanie dlaczego
  • Odpowiedz
@Kasia123456789: To nie jest do mnie pytanie. Nikogo nie oszukałem. Zwyczajnie poprosiłem o wsparcie, nie napisałem że na jakiś konkretny cel i sporo osób wpłacało po 5zł i się trochę zebrało. Niektórzy chcieli wiedzieć ile i na co to wydam, ale spora część uświadomiła mi żeby nie mówić bo to tylko i wyłącznie moja sprawa ile. No i tamci wymyślili że jestem oszustem tylko dlatego że nie podałem dokładnej kwoty
  • Odpowiedz
@Minieri: jesteś cwaniaczkiem, który wzbogacił się na dobroduszności wykopków i tyle.

Rekin robi teraz to samo, za Twoim przykładem, bo dzięki Tobie widział, że wykopki wyślą pieniądze bez pomyślenia i nie będą ścigać o transparentność, ile zebrał i na co wydał, bo tak było w Twoim przypadku.
  • Odpowiedz