Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zalesie #zwiazki #bekazpodludzi #dzieci
To są właśnie baby i wasze słowo.
Jezu gdyby nie to, że kocham swoją żonę i się do niej przyzwyczaiłem to jakbym mógł cofnąć czas to zostałbym gejem.

Za 2 miesiące przyjdzie na świat nasze dziecko, chłopiec.
Wybieramy imię.
Bo wojnie stanęło na tym, że mamy 4 propozycje Jej i 1 propozycję moją.
Jej propozycje:
- Antoni
- Szymon
- Maciej
- Ksawery
Moja propozycja:
- Ludwik
Powiedziałem tak, niech zdecyduje szczęście, wylosujemy - rzucimy kością, przypiszemy każde imię do cyfry a jak chcesz to Macieja(bo Maciej się jej najbardziej podoba) przypiszemy do dwóch.
Jeszcze żeby nie było, że coś ustawione, Żona rzucała kością.
Zgadnijcie co wypadło.

Taki #!$%@?, obraza i najlepiej żeby rzucać jeszcze raz bo ten pierwszy rzut był na próbę i kość się odbiła od szafki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611813c3f81bf9000b2c6aee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 78
  • Odpowiedz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: A jeszcze co do #logikarozowychpaskow to to nie jest związane z płcią, tylko jest nawet taka technika jak nie możesz się zdecydować, że rzucasz kością i jak coś wypadnie to po swojej reakcji widzisz jakie były Twoje faktyczne odczucia co do tego wyboru. Może sama nawet nie uświadamiała sobie, że aż tak jej się to imię nie podoba i w ramach kompromisu się zgodziła wcześniej.

Trzecia sprawa,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Maciej najlepsze z tego wszystkiego, potem Szymon. Szukajcie po spisie imion względem popularności przez cały rok 2020, coś na pewno znajdziecie fajnego. Pamiętaj. Ty rejestrujesz dziecko w urzędzie, więc to, że ona będzie go nazywać tak, jak chce w szpitalu nic nie zmienia. Bo to najpewniej Ty będziesz wypełniać wniosek o przyznanie peselu dziecku. I sam wpiszesz imię. I jedno i drugie.
  • Odpowiedz