Wpis z mikrobloga

  • 3
@brakloginuf zawsze mnie obrzydzalo jak miałam iść po jajka do kurnika... Takie ciepłe prosto z kloaki kury xD i to ciepłe mleko w lato... Nie no... To była jednak trauma xD ale fakt, bieganie po łące i ten zapach to chyba jedno z piękniejszych wspomnień.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Dzisiaj przed włączeniem kompa byłam na ogrodzie po szczypiorek i miałam podobne feelsy () Niby już nie mam 10 lat i życia przed sobą, ale taki wiejski poranek, to jest to i szkoda, że nie miałam chwili by się nim nacieszyć
  • Odpowiedz
@brakloginuf: takie memy wstawiają ludzie co wieś widzieli tylko na właśnie tego typu obrazkach xd Wieś to #!$%@? od wczesnych lat życia i jakoś mi nie tęskno za przerzucaniem siana za gówniaka u ciotki na wsi
  • Odpowiedz
@brakloginuf: wsi wesoła wsi radosna… a tak naprawdę to co pisały już mirasy wcześniej - smród na podwórku, a często także i w domu, wszędzie muchy, najbliższy sklep x kilometrów od domu, ogólna bieda i indoktrynacja religią od małego, brak kanalizacji, ciężka praca w polu, najczęściej oczywiście wszystko ręcznie bo kto wtedy miał np. ciągnik, alkoholizm etc. Fajnie sobie przyjechać na tydzień do babci ale mieszkać tu, to już inna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: Tak mogą powiedzieć tylko robole, które przeturlały się przez życie i dymają za najniższą przy najgłupszych pracach.
Każdy inny nie chciałby wracać, żeby znów się spinać i zasuwać na to wszystko, do czego doszedł...
  • Odpowiedz
@brakloginuf:

- Obudzony przez koguty o 4:30
- Śmierdzi
- Nogi i dupa poszczypane przez gęsi
- Pies sąsiada wyglądający jak Cerber, sprawiający wrażenie, że jego jedynym celem jest przedostać się przez płott i wypruć
  • Odpowiedz