Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yurakamisa: Wg mnie to trochę takie oszukiwanie. Ktoś kto nie bierze czynnego udziału w zabawie i weźmie zdobędzie tylko jeden kwadrat, żeby na głównej mapie było zaznaczone jako zaliczone, takie trochę słabe chyba jest.
@Jpek: kiedy wznowią wycieczki, będzie osobna dla kwadratowiczów. Sam bym pojechał. Jeszcze nie wiem po co, bo cluster z Wlkp. raczej nie dociągnę, ale mieć ten kwadrat, to jest coś.
@kuraku: Ale jak zdobędziecie ten kwadrat + dwa kwadraty w Czechach to już tylko będziecie mogli cisnąć w górę Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będziecie mieli połowę kwadrata około 110x110 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Jpek: @Yurakamisa: @kuraku:

Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my KWADRACIARZE. SŁUCHAJCIE ZBIERZMY GRUPĘ 300 KWADRACIARZY POD ZAKŁADEM W DĄBROWIE GÓRNICZEJ. W ŚRODKU TŁUMU MY Z ROWERAMI ŻEBY SFORSOWAĆ BRAMĘ WJAZDOWĄ. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO KWADRACIARZY BY ODWRÓCIĆ UWAGĘ OCHRONY OD BRAMY WJAZDOWEJ. POKOJOWO WJEŻDŻAMY NA TEREN ZAKŁADU I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. PRZEKUPUJEMY OCHRONĘ. ZDOBYWAMY KWADRAT I POKOJOWO KIERUJEMY SIĘ W STRONĘ BRAMY. IDZIEMY WSZYSCY PRZED
Kwadraty zbieramy siłą własnych mięśni, więc to czyste lecenie w #!$%@?


@uysy: Ja nie rozumiem idei grupowego zbierania kwadratów. To już przestaje zależeć od realizacji jakichś celów, planowania, samozaparcia tylko w sumie od tego kogo się uda zwerbować do grupy. Zwerbowałeś bacę na niedostępnych halach i cyk masz kwadraty, chociaż sam baca ma wywalone co z tym dalej.

To trochę jakby jarać się zrobieniem grupowo IronMana.. ten przebiegnie 100 metrów, inny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vel_Makarena: śmiechem( )
@Yurakamisa: ja myślę o własnych kwadratach, każdy dla siebie. Wspólna mapa to co innego.
A oszustw nie toleruję, przecież każdy mógłby sobie narysować gpx jaki chce i wrzucić na strave, ale nie o to chodzi w tej zabawie.