Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? tak mi się dobrze żyło w #korpo aż musialo być tasowanie i mam nową teamleaderkę. Mówiła o sobie ze jest bardzo wymagająca, że sprawdza co, kto i o której każdy robi, tak żeby nie ściemniać i mieć wszystko na papierze. Standardowe #!$%@? że wyzwania i w ogóle, blabla. Potem mieliśmy pół godziny na zapoznanie się. Myślałem że spoko (normalne przedstawienie), a ona po chwili przedstawiła zasady gry:
- każdy dostaje pytanie i odpowiada tak lub nie
- pozostali jeśli się zgadzają to podskakują raz, jeśli bardzo się zgadzają to podskakują parę razy, jeśli się nie zgadzają to siadają na ziemi, a jeśli bardzo się nje zgadzają to na tej ziemi się kładą XDDDDDD
nie wiem #!$%@? ile tu wytrzymam XDDDD

A jak sczaila że cztery osoby wychodzą o tej samej godzinie to zrobiła konkurs kto najszybciej posprząta biurko XDDDDDDD

#korposwiat #pracbaza #bekazkatoli #logikarozowychpaskow
  • 69
@NerlaTotep: To nie jest kwestia korpo jako takiej tylko wyższej formy #!$%@? micro managementu w wykonaniu patologicznej teamliderki.

Nie wiem jaką sytuację ma OP @Goronco i czy może sobie pozwolić na ew zmianę pracy, ale ja najprawdopodobniej po 1 takim durnowatym poleceniu poszedłbym na otwartą wojnę asertywnie odmawiający wykonania go i twierdząc głośno (przy całym zespole) że wykonywanie takich poleceń nie leży w zakresie moich obowiązków, uważam je za uwłaczające i