Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 468
@tozalezyogunie: Nie dziwie ci sie. Nic tak nie wnerwia jak wchodzenie na glowe, zwlaszcza w tak intymnych tematach. Co ich to obchodzi. Przynajmniej bedziesz mial juz spokoj.

A wykopki, ktore jedyne co zrozumialy z tekstu to "nutella i najeczki" - to chyba macie jakies autystyczne umiejetnosci interpretacji tekstu, skoro wszystko musicie miec powiedziane czarno na bialym i nie umiecie dojrzec drugiego dna.

U mnie bylo podobnie: najtanszy bialy chleb z margaryna,
@tozalezyogunie: niezla wdziecznosc,sie pluc o nutelle xD
jakby ona nie byla swiadomo,ze duzo innych dzieci ma lepiej.

nie musisz chciec dzieci, nie musisz soe spieszyć,ale jestem ciekaw jaki prog spowoduje u ciebie "tak mogę juz miec dzieci" xD

mam podjerzenia,ze i tak stawala na rzesach.
@tozalezyogunie: ja tam popieram, ze powiedziales jej prawde. Sama jestem bezposrednia, wobec kazdego, bo nie zamierzam siedziec cicho tylko dlatego, ze "wypada". I jak mialam cos do wygarniecia matce, to zrobilam to, do tego stopnia, ze przez dluzszy czas placila za moja terapie, jako zadoscuczynienie, na ktora notabene wyladowalam w duzej mierze wlasnie przez nia. Nie popieram gloryfikowania rodzicow tylko za to, ze sa rodzicami, jak spieprzyli, to powinni o tym
Wakacje? Gdzie tylko zechcesz. Konsola/komputer? Jak najlepsze. Studia za granica? Nie ma problemu.


@Sandrinia: i tak powstaje bananowe pokolenie, które nauczone jest, że co chce to dostaje, a odmowa powoduje depresje i samobójstwa. W wieku dorosłym potężnie zderzenie z rzeczywistością.

Super rodzic xD
@WOparachAbsurdu: Nawet niekoniecznie psa - niech adoptują dziecko (domy dziecka pękają w szwach), albo lepiej (jeśli nadal mogą) to niech zrobią sobie kolejne. Mieliby swojego małego „dzieciaczka do zabawy” i #!$%@? się od dwójki pozostałych (i robienia im presji hurr durr gdzie wnuki)