Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 468
@tozalezyogunie: Jeżeli brat w wieku 35lat nie jest gotowy na posiadanie dzieci to nigdy nie będzie :) Nigdy na dzieci nie jest dobry moment, zawsze jest coś do zwiedzenia, kupienia, zarobienia itd. Po prostu społeczeństwo się zrobiło wygodne i nie posiadanie dzieci jest wygodne. Natomiast Ciebie w wieku 25 lat rozumiem w pelni, teraz priorytetem jest praca, pieniądze itd. - na dzieci przyjdzie czas w wieku 30+
@tozalezyogunie: mam wrażenie, że wszyscy popadają ze skrajności w skrajność. Albo bieda i nie ma co jeść albo luksusy czyli wycieczki szkółki piłkarskie. Pomiedzy jest wiele rzeczy. Jak to ze ekipa gdzies wychodzi na gokarty to dostaniesz hajs, oboz spoko, pierwsze wyjazdyna morze (tak aby nie jeść caky wyjazd chkeba z serem), pierwsze randki to dostane hajs. Yoo to chodzi o a nie komentarze od biedy do krezusa.
matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani

jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D


@tozalezyogunie: Niby 25 lat, a zachowałeś się jak ostatni gówniarz. Chyba bym się spalił