Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 468
  • Odpowiedz
@grzesiu_id: nutella to nie luksus, więc każde dziecko powinno ja dostawać co jakiś czas, jeśli chce; kolonie rozwijają towarzysko i dają wesołe wspomnienia, a najki... To nie buty za miliony monet, a może akurat widział w witrynie i mu się spodobały i nosiłby dłużej i przyjemniej niż inne. To podstawowe rzeczy, a nie kaprysy
  • Odpowiedz
@Voltaire: a co mogę powiedzieć? Życie. Nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwe, nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej. To co mówisz - jako dziecko spędzałem wiele czasu na wsi u wujków i ciotek i miałem okazję obcować z dzieciakami takimi jak Ty. Ja zawsze byłem "ten z miasta", któremu zazdrościli. Ale u siebie w mieście miałem bogatszych kolegów, którym ja zazdrościłem. Oni na pewno również mieli obiekty
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: czy Wasze partnerki życiowe podzielają Wasze zdanie? Czy rozważaliście mrożenie komórek jajowych, na czas kiedy Wam się zachce potomków? Jak definiujecie "stanie na dzieci: kolonie w Pl, czy raczej w Hiszpanii?
  • Odpowiedz
o #!$%@?, typie xDDD średno potrzebny to jest dziecku taki rodzic jak ty xD

po co dziecko zapisać na to co mu sprawia radość i może go rozwinąć? xD ubrane, kichę ma zapchaną mieloniakiem, dach na głową jest? no i elo, dziecko wychowane, można jebnąć kolejnego harnasia przed tv


@Im_from_alaska: Ty weź przeczytaj jeszcze raz, to co napisałem. Tylko tym razem powoli. Nie wiem, może otwórz okno i przewietrz pokój.
  • Odpowiedz
Że poświecali siebie, żebyście Wy mogli mieć


@MojaPieknaRoslineczko: po pierwsze, sami zdecydowali się na dziecko dla własnej egoistycznej zachcianki, więc ich psim obowiązkiem jest się poświęcać. Po drugie - po to się poświęcali, żeby potem dorosłemu człowiekowi truć dupę o to, żeby on się teraz poświęcał? xD Ech, natale...
  • Odpowiedz
Wychowanie dobrego człowieka, który poradzi sobie w życiu.


@HenryMorgan: to powiedz to rodzicom OPa, bo zdaje się, że ich zdaniem jest to wychowanie ich kopii, która będzie robić do końca zycia to, co oni uznają za stosowne
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: jako typ który jeździł na kolonie(po Polsce), co roku nad morze cała rodzinka, miał najacze, #!$%@?ł nutelle, na zajęcia nie chodził bo nie chciał(ale przerobiłem tenis, angielski, matematykę i muzykę + rehabilitację bo miałem garba od bycia leniwa gruba #!$%@?) no i była nas czwórka rodzeństwa, całkowicie się z Tobą zgadzam. Wiadomo byli znajomi co mieli więcej(ale tacy zawsze są). Z minusów to ojca rzadko widywałem, wolałbym by miał
  • Odpowiedz